Jihlava – Brno 0:2 (kon.) | Opava – Ostrava 1:6 (kon.) | Mladá Boleslav – Jablonec 0:2 (kon.)
Sparta – Slavia 4:0 (kon.) | Zlín – Bohemians 1905 1:1 (kon.) | Slovácko – Hr. Králové 2:3 (kon.)
Liberec – Č. Budějovice 0:3 (kon.) | Pardubice – Olomouc 1:2 (kon.)
1.FC Slovácko
2:3 (1:2)
FC Hradec Králové
Sobota 12.09.2015, 12:00 • Širůch, Staré Město • Celostátní liga staršího dorostu • 8. kolo

87
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak to je obrovská smůla na straně Slovácka. Hradec výborně vyřešil brejk a JIŘÍ MIKER tváří v tvář Bartošovi volil střelu. Ta letěla vysokým obloučkem do branky. Míč na čáře doběhl Čajka, který chtěl míč vykopnout. Rotující projektil však trefil do břevna. Balón se otřel ještě jednou o domácího hráče a skončil v síti!

57
    Slovácko právě vstřelilo branku!
    Blesk z čistého nebe! JAKUB REZEK dorazil míč z malého vápna za bezmocného Macha. Tento gól připomíná vyrovnání Hradce v prvním poločase, kdy aktivnější bylo Slovácko.

45
    A z rohového kopu padá branka! Hosté si ji za poslední minuty zasloužili. Trávníčkův centr se snesl na hlavu důrazného kapitána JAKUBA MARTINCE, který se prosadil a pověsil míč do bližšího rožku brány. Zápas je prozatím otočen, sudí ihned píská konec poločasu.

30
    Je vyrovnáno! Hradec Králové přestál dlouhý tlak a dává na 1:1. Míč se dostal do sítě po nepřehledné situaci a sérii tečí ve vápně, nakonec je branka připsána hradeckému DAVIDU NOVÁKOVI.

16
    Domácí kapitán Křivánek vybídl chytrou přihrávkou do vápna spoluhráče FILIPA KUBALU, který tísněn obráncem stihl zakončit a podstřelit Macha. Slovácko jde do vedení!