Pittsburgh – Columbus 2:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 5:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 3:0 (kon.)
Detroit – Boston 3:4 (po pr.) | New Jersey – NY Rangers 3:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 4:6 (kon.)
Toronto – Montreal 0:1 (kon.) | Dallas – Tampa 6:3 (kon.) | Chicago – St. Louis 3:1 (kon.)
San Jose – Anaheim 1:2 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (po pr.) | Carolina – Ottawa 2:1 (kon.)
Dallas Stars
6:3 (0:0, 3:2, 3:1)
Tampa Bay Lightning
Neděle 27.09.2015, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

54:57
    Nikita Nesterov (TBL) si odsedí dvě minuty na trestné lavici, protože nedovoleně bránil domácího Smitha.

51:43
    Dallas bude hrát přesilovou hru, protože Tye McGinn (TBL) podrazil Eakina, a dostává tak zasloužené dvě minuty.

31:36
    Následně je však vyloučen Antoine Roussel (DAL), jenž narazil Richarda na mantinel a za svůj zákrok dostává dvě minuty.

26:10
    Cody Eakin (DAL) nedovoleně bránil jednoho z hostujících hokejistů a za svůj faul dostává dvě minuty na trestné lavici.

24:07
    Dylan Blujus (TBL) putuje za katr, protože hákoval Seguina, a odsedí si tak dvě minuty.

20:35
    Patrick Sharp (DAL) oslabuje svůj tým, když dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

10:52
    Julius Honka (DAL) poslal puk z obranné třetiny až do hlediště, a domácí obránce tak odjíždí na dvě minuty na trestnou lavici.

08:56
    Cody Eakin (DAL) podrazil hostujícího Namestnikova, a za svůj faul tak zcela oprávněně odjíždí na trestnou lavici.

05:00
    Henri Ikonen (TBL) však následně Sharpa podrazil, a tak si odsedí dvě minuty na trestné lavici.

01:08
    Esa Lindell (DAL) oslabuje svůj celek na dvě minuty, protože dostává trest za držení protihráče.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 25. Lindell (Honka, Shore), 32. Seguin (Klingberg, Sharp), 39. Sharp (Seguin, Smith), 45. Ully (Smith, Goligoski), 47. Seguin (Ranford, Johns), 48. Ranford (Shore, Lindell) – 21. Namestnikov (Nesterov, Drouin), 34. Drouin (Blujus, Marchessault), 43. Koekkoek (Gourde, McGinn)

Dallas Stars: Niemi (Campbell) – Goligoski, Klingberg, Nemeth, Johns, Lindell, Honka – Eakin, Seguin, Sharp – Roussel, Shore, Ranford – Smith, Dowling, Ully – Hulak, Faksa, Stránský.
    Tampa Bay Lightning: Emery (Gudlevskis) – Koekkoek, Šustr, Nesterov, Taormina, Witkowski, Blujus – Drouin, Namestnikov, Marchessault – Gourde, Point, Paquette – Blunden, Richard, McGinn – Ikonen, Tambelini, Paradis.

Rozhodčí: Rooney, Kozari – Galloway, Grandt

Diváci: 14676