Fehérvár – Znojmo 1:4 (kon.)
Fehérvár AV19
1:4 (0:0, 0:2, 1:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 27.09.2015, 17:30 • Ifjabb Ocskay Gábor Ice Hall • bet-at-home ICE Hockey League

54:50
    Ještě jedna šance pro domácí, Stehlík (ZNO) dostává dvě minuty za vysokou hůl.

51:00
    Nyní musel David Bartoš (ZNO) faulovat, v rodící se jasné šanci stáhl jednoho z domácích hráčů. Přesilovka Fehérváru.

40:00
    Společně se závěrečnou sirénou dostává ještě dvě minuty za vražení na hrazení Connolly (FEH). Orli tak začnou závěrečnou třetinu v početní výhodě.

36:53
    Během třinácti vteřin je tu trest, Stehlík (ZNO) si odsedí dvě minuty za vysokou hůl.

34:10
    Blackwater (FEH) inkasuje dvě minuty, Nemčík (ZNO) 2 + 2 minuty, rezultuje z toho tedy přesilovka domácích.

31:34
    Nyní navíc inkasuje dvě minuty za nesportovní chování Kovács (FEH) a bude se pokračovat ve čtyřech.

30:17
    Za držení dostává dvě minuty Lattner (ZNO). Fehérvár si zahraje přesilovku.

24:28
    Bača (ZNO) dostává dvě minuty za držení protihráče a domácí budou hrát přesilovku.

17:43
    Becze (FEH) dostává dvě minuty za hrubost za úder do Bačova obličeje. A to je vše, tedy Orli budou závěr třetiny dohrávat v početní výhodě.

15:57
    Síly na ledě se vyrovnají. Stehlík (ZNO) mimo hru poslal k ledu soupeře a za nedovolené bránění už putuje na trestnou lavici.

15:00
    Nagy (FEH) zahákoval Yellow Horna a Znojmo bude hrát přesilovku.

03:59
    Bude se hrát ve čtyřech, za hákování je vyloučen Yellow Horn (ZNO).

01:25
    Martinelli (FEH) v předchozí akci fauloval a Orli si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 60. Martinelli (Varga, Kóger) – 30. Štach (Pucher, Lattner), 37. Yellow Horn (Fiala), 46. Yellow Horn (Bořuta, Šeda), 59. Tomas (Štach, Pucher)

Fehérvár AV19: Hetenyi (Rajna) – Szirányi, Wehrs, Martinelli, Varga, Szaller, Orban, Reiter – Kóger, Nagy, Kovács – Connolly, Francis, Vincze – Blackwater, Sikorcin, Becze – Szabo, Benk, Sarpatki.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Biro, Stehlík, Šulák, Bořuta, Bača, Nemčík – Tomas, Pucher, Fiala – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Lattner, Podešva, Novák – Špaček, Šeda, Beroun – Csamango.

Rozhodčí: Dremelj, Zrnić – Kaspar, Zgonc