Benátky n/J – Ústí n/L 2:6 (kon.) | Třebíč – Most 3:2 (kon.) | Přerov – Motor ČB 2:0 (kon.)
Kladno – Šumperk 3:0 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 3:1 (kon.) | Slavia – Havířov 5:1 (kon.)
Kadaň – Jihlava 3:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
HC Most
Středa 30.09.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 9. kolo

Třebíč dnes 3 body doslova vybojovala. Most bojoval o každý kousek ledu a především ve třetí třetině domácím zle zatápěl. Ve třetí třetině se Mostu povedlo vyrovnat, ale Třebíč měla bleskovou odpověď, kdy šla po čtyřech vteřinách opět do vedení. Poté v přesilovce 5 na 3 si Most vytvořil řadu šancí, ale vyrovnat už se mu znovu nepodařilo. Třebíč si tak připisuje důležité 3 body. Děkuji za pozornost a příště opět na počtenou. (20:16:42)

59:30
    Bílé hvězdy statečně odolávají náporu Mostu.

58:51
    Hosté to zkouší bez brankáře.

58:31
    Domácí se zabetonovali ve středním pásmu, přes které Most může jen velmi ztěžka.

58:21
    Oddechový čas pro hosty.

58:19
    Jednogólový rozdíl motivuje hosty k napadání obrany domácích.

56:52
    Třebíč se znova prosazuje, Dočekal vystřelil na Petráska, který jeho snažení likviduje betonem.

56:30
    Kusko (HST) teď před bránou hostů přihrál Zohornovi, který nadvakrát dorážel, ale gól nevstřelil.

56:06
    Puk v ochranné síti. Vhazuje se před Vejmelkou.

56:00
    Oddechový čas pro domácí.

55:33
    Hra se přesouvá před branku hostů. Těm se ale povedlo puk poslat před domácího brankáře.

55:00
    Po střele Hory se před Vejmelkou strhla drobná strkanice.

54:30
    Hra zvolnila. Střídá se na obou stranách.

53:13
    Most vyhodil puk na Vejmelku. Ten poslal puk zpět do hry, z čehož profitoval Zohorna a ohrozil Petráskovu svatyni.

52:53
    Icing hostů.

52:34

51:40
    Vejmelka se ve své bráně pořádně zapotil. Zneškodnil hned několik střel soupeře.

50:36
    Probíhá přesilovka Mostu 5 na 3. Vejmelka právě likviduje vyslovenou šanci hostů.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 8. Polodna (Šaur, Pekr), 31. ERAT (Mrázek, Dočekal), 46. Svoboda (Psota, Zuzin) – 34. Zeman (Válek), 46. Bittner (Válek, Trübenekr)

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka(Klimeš) – Bilčík, Malena, Niko, Šaur, Přibyl, Šik, Čejka – Mrázek, Dočekal, Erat – Pekr,Polodna,Švec – Svoboda, Psota, Zuzin – Zohorna, Dolníček, Kusko – Abdul.
    HC Most: Petrásek (Mouček) – Bittner, Zeman, Baránek, Černý, Kokeš, Strejček, Hora – Trübenekr, Přeučil, Válek – Havlíček, Kubinčák – Slavíček, Smolka, Mical-Hanzl, Procházka.

Rozhodčí: Fiala – Čížek, Křivohlavý