Pittsburgh – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
Calgary Flames
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Colorado Avalanche
Středa 30.09.2015, 03:00 • Scotiabank Saddledome, Calgary • Příprava NHL

Z mé strany to bude vše. Děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou! (05:41:53)

Tři hvězdy zápasu:
    1. Sam Bennett (CGY) 0+1
    2. Jiří Hudler (CGY) 2+0
    3. Michael Frolík (CGY) 0+1

Střely: 32:29 (8:9, 14:8, 10:12)

Utkání je u konce, Calgary Flames vítězí nad Coloradem Avalanche 2:0! O čisté konto se tak podělí Jonas Hiller a Karri Rämö.

Skóre již po 24 sekundách otevřel Jiří Hudler, který přidal i druhou branku utkání, když se trefil rovněž na začátku další třetiny. Díky němu a skvělým brankářům tak Plameny slaví vítězství.

59:48
    Totéž dovedl i proti pokusu obránce Deryka Engellanda.

59:30
    Střelu BAcklunda dokázal vyrazit Calvin Pickard od bezpečí.

59:20
    Nathan MacKinnon (COL) je vyloučen za podražení a je tak zřejmě definitivně po nadějích Avalanche.

57:41
    Ke střele se nyní po vyhrané buly dostal Sean Monahan, nicméně neměl dobře seřízená mířidla.

55:33
    Mikko Rantanen si vylámal zuby na brankáři Calgary Flames, kterým je od poloviny zápasu Karri Rämö.

53:55
    Utkání je nyní hodně kouskované, divákům to na zábavě moc nepřidává.

52:41
    Střelecké pokusy Ryana Wilsona a Sama Bennetta zlikvidoval dobře chytající Pickard.

51:25
    Rád by se dnes vedle Hudlera prosadil také Frolík, proti tomu byl ovšem nyní Calvin Pickard.

51:00
    Domácí celek vede jen o dva góly a Avalanche nepříjemně kousají. Druhá polovina této třetiny jistě nabídne zajímavou podívanou. Dočkáme se i vyrovnání?

49:46
    Nate Guenin vystřelil vedle branky.

49:28
    Mikko Rantanen nejprve mířil mimo, pak se ještě ke střele dostal jeho spoluhráč z obrany Nick Holden, ale proti tomu byl brankář Calgary.