Pittsburgh – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
San Jose Sharks
2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
Vancouver Canucks
Středa 30.09.2015, 04:30 • SAP Center, San Jose • Příprava NHL

Ode mne je z dnešních online přenosů přípravných utkání na nový ročník NHL již opravdu vše, přeji Vám krásný start do nového dne. Nashledanou. (07:06:01)

Zblokované střely: 13 – 15

Je dobojováno. Domácí nakonec i přes velký tlak Vancouveru udrželi své těsné vedení a mohou se radovat z vítězství 2:1.

59:29
    Bo Horvat umístil svoji střelu mimo klec, domácí následně drží puk.

59:29
    Baertschi pálí backhandem na domácí branku, jenže v cestě opět stojí brankář Martin Jones.

58:57
    Hosté to zkouší bez brankáře, se šesti hráči v poli!

58:00
    Poslední dvě minuty chybí do konce základní hrací doby.

57:57
    Oba týmy hrají v plném počtu.

57:13
    Čas se pro hosty nyní velice rychle krátí, kýžený vyrovnávací gól stále nepřichází.

55:57
    A do třetice hra ve čtyřech. Vyloučenými jsou Jannik Hansen (VAN), dvě minuty za nedovolené bránění, a Patrick Marleau (SJS), menší trest za hrubost.

55:30
    Ještě jedna komerční přestávka přeruší dění na ledové ploše v tomto utkání po backhandové střele obránce Edlera, kterou chytil Jones. Hostům již zbývají jen čtyři a půl minuty k tomu, aby se pokusili alespoň vyrovnat.

54:46

Dnešní utkání sleduje 14165 diváků.

54:25
    Linden Vey nepříjemnou střelou prověřil Jonese, ten opět vyráží.

54:21
    Hosté jsou kompletní, domácí ve čtyřech. Mnoho času ze zbývajícího trestu Burnse již není.

53:15
    Další zblokovaný pokus, tentokrát z hole Horvata, už k Jonesovi doputoval. Domácí gólmansi ale dokázal poradit.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 10. Wingels (Martin, Hertl), 28. Burns (Muller, Goldobin) – 19. McCann

San Jose Sharks: Jones (Stalock) – Dillon, Martin, Mueller, Vlasic, Braun, Burns – Pavelski "A", Marleau, Torres, Braun, Thornton "A", Couture "A" Ward, Hertl, Tierney, Wingels, Goldobin, Nieto.
    Vancouver Canucks: Miller (Markstrom) – Tanev "A", Edler "A", Corrado, Bartkowski, Biega, Hutton – Vey, Prust, Dorsett, Cracknell, Corrado, Hansen "A", Kenins, Baerstchi, Gaunce, McCann, Horvat, Grenier, Virtanen.

Rozhodčí: Jackson, Skilitier – Heyer, McElman

Diváci: 14165