Pittsburgh – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
Los Angeles Kings
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:1)
Anaheim Ducks
Středa 30.09.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Příprava NHL

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (07:31:26)

1. Anton Chudobin (ANA) 1 gól, 32 střel, 96,9%
    2. Jonas Enroth (LAK) 2 góly, 30 zásahů, 93,3%
    3. Corey Perry (ANA) 2+0

Československá stopa v utkání:
    Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 18:14

Dnešní utkání sledovalo 17 915 diváků.

Je dobojováno. Anaheim si nakonec z utkání, které bylo zpočátku více než nudné, ale pak přeci jen pozvedlo svou úroveň, odnáší výhru 2:1 v prodloužení, přičemž obě branky vítězného celku vstřelil Corey Perry.

60:43 PERRY - 1:2

60:43
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Autorem branky je COREY PERRY, který dostal napravo před bránu dobrý puk od Rickarda Rakella. Udělal otočku a správně zamířil, čímž i rozhodl o rychlém vítězství Anaheimu v prodloužení. Asistence: Rickard Rakell a Cam Fowler.

60:30
    Hosté se snaží rozhodnout utkání ve svůj prospěch.

60:02
    Vhazování pro hosty z Anaheimu.

60:01

Je to tak, ani šedesát minut nerozhodlo o vítězi tohoto utkání, a tak za malou chvíli vypukne prodloužení. V něm podle domluvených pravidel budou hrát tři hráči proti třem.

60:00

59:31
    Vatanenův pokus o střelu byl beky LA v pohodě zneškodněn, a o vítězi utkání tak bude muset rozhodnout prodloužení.

59:06
    Nolan s Despresem si teď potykali v pěstním souboji.

58:10
    Pokus o průnik Anaheimu do útočného pásma beci Los Angeles zastavili ještě na modré.

57:30
    Schultz teď natáhl a střílel od modré. Chudobin vyrazil před sebe.

56:33
    Nyní se hraje před Chudobinem, ale domácí ne a ne střílet.

55:00
    Silfverberg ujel s pukem obraně LA, ale na Enrotha v bráně si nepřišel.

52:33
    Clifford pro změnu střílel jen do Chudobina.

Josef Zdobinský

Branky a nahrávky: 2. Clifford (Andreoff, Nolan) – 28. Perry (Rakell, Vatanen), 61. Perry (Rakell, Fowler)

Los Angeles Kings: Enroth (Andersen) – Martinez, Doughty, Ehrhoff, McNabb, McBain, Schultz – Lucic, Carter, Lewis – Andreoff, Clifford, Nolan – Mersch, Shore, Pearson – Toffoli, King, Weal.
    Anaheim Ducks: Chudobin (Quick) – Fowler, Despres, Vatanen, Bieksa, Manson, Lindholm – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Ritchie, Stewart, Wagner – Horcoff, Friberg, Santorelli – Perry, Rakel, Sekáč.

Rozhodčí: Kelly Sutherland, Jake Brenk – Jay Sharrers, Brandon Gawryletz

Diváci: 17 915