Pittsburgh – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
Winnipeg Jets
4:3 (0:1, 0:2, 3:0 - 1:0)
Ottawa Senators
Středa 30.09.2015, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Příprava NHL

Já se s Vámi loučím a u dalších on-line přenosů nashledanou! (04:57:11)

3. Andrew Ladd (WPG) 1+1

Dnešní přípravné utkání mezi Winnipegem a Ottawou je tedy u konce a domácí si připisují vůbec první vítězství v rámci přípravy na novou sezónu. Ottawa sice vedla po dvou třetinách 0:3, ale tři góly domácích v závěrečné třetině dostaly utkání do prodloužení a v něm po dvou minutách rozhodl útočník Jets, Mark Scheifele. Pro Senátory to je tak pátá porážka z šesti přípravných utkání.

62:00 Mark SCHEIFELE - 4:3

62:00
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jenže nyní se domácí dostali k přečíslení dvou na jednoho, které naprosto fantasticky vyřešil MARK SCHEIFELE. Ten sice byl možná trochu hamižný, když to vzal na sebe, ale jeho přesná rána zápěstím skončila v Hammondově bráně. Bez asistence.

61:39
    Mark Scheifele měl na hokejce rozhodnutí zápasu, ale střelou ze stoprocentní pozice míjí!

61:10
    Wheeler byl výborně postaven před bránou, avšak nahození Byfugliena se až k brankovišti Andrew Hammonda nedostalo.

60:38
    Začátek prodloužení je zatím hodně opatrný a ani jeden z týmů se ještě nedostal ke střele.

60:01

Šedesát minut řádné hrací doby je za námi a ve Winnipegu se půjde do pětiminutového prodloužení. To se zdálo na míle vzdálené, ale domácí třemi brankami v poslední třetině dokázali srovnat a vybojovali si tuto nadstavbu.

60:00

59:52
    Ve třetí třetině již gól neuvidíme a čeká nás tak prodloužení 3 na 3.
    59:08 Andrew LADD - 3:3

59:08
    A je vyrovnáno! Winnipeg dokonává parádní třetí třetinu svou třetí brankou a z 0:3 je rázem 3:3. Nahození Tylera Myerse dokázal před bránou tečovat skvěle postavený ANDREW LADD a Hammond byl bez šance. Asistence: Tyler Myers, Bryan Little

58:47
    Pavelec se na chvíli vrátil do brány, ale nyní už je opět na střídačce a Winnipeg hraje se šesti muži.

58:33
    Poněkud komická situace teď nastala, když nahození Byfugliena skončilo někde v kalhotách Puempela a ten se snažil rychle kotouč vyklepat, neboť by mohl zakončovat do prázdné brány. Nestalo se a hra je přerušena.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 41. Wheeler (Ladd, Byfuglien), 55. Stafford, 60. Ladd (Myers, Little), 62. Scheifele – 12. Michálek (Ryan, Pageau), 24. Smith (Michálek, Puempel), 35. Pageau (Ryan, Wideman)

Winnipeg Jets: Pavelec (Hutchinson) – Enström, Myers, Chiarot, Byfuglien, Stuart, Postma – Burmistrov, Little, Ladd, Stafford, Scheifele, Wheeler, Perreault, Lowry, Ehlers, Petan, Copp, Thorburn
    Ottawa Senators: Anderson (od 30. Hammond) – Cowen, Methot, Kostka, Wideman, Karlsson, Borowiecki – Ryan, Turris, Michálek, Prince, Smith, MacArthur, O'Dell, Puempel, Lazar, Pageau, Stortini, Stone

Rozhodčí: Brad Watson, Marc Joannette – Shandor Alphonso, Don Henderson