Pittsburgh – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
Nashville Predators
2:5 (1:1, 0:2, 1:2)
Columbus Blue Jackets
Středa 30.09.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • Příprava NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci. Nashledanou. (05:26:15)

1. Brandon Saad (CBJ) 2+2
    2. Ryan Johansen (CBJ) 1+2
    3. Nick Foligno (CBJ) 1+1

Statistiky utkání

Střely na branku: 37 – 19
    Vyloučení: 6 – 7, navíc Bass, Jackman (NSH) – Boll, Chaput (CBJ) – všichni 5 minut
    Vhazování: 33 – 24
    Hity: 13 – 12
    Zblokované střely: 7 – 6

58:08
    Moses to ještě zkouší v době, kdy do konce třetí třetiny zbývají již necelé dvě minuty. Bobrovskij chytá a troufám si říct, že je rozhodnuto.

57:37

56:59
    Forsberg a Weber se střídají v palbě, domácí bek ale zamířil mimo klec hostů.
    Dnešní utkání sleduje 16027 diváků.

56:46
    Tak to je kanonáda, co spustili domácí hokejisté před Bobrovským, ten však lapil v pořadí již třetí Forsbergovu střelu.

56:38
    Další zákrok ruského gólmana přichází po střele obránce Webera.

56:31
    Domácí melou svého soupeře, ale zatím to nestačí. Bobrovskij si poradil s další střelou Forsberga.

56:17
    A znovu to zkouší Ekholm, jenže tentokrát se nedokázal trefit mezi tři tyče hostující branky a kotouč poslal vedle.

55:47
    Krátce nato to zkusil i Forsberg, ale klec soupeře minul.

55:40
    Mattias Ekholm pálil tvrdě hned po buly, Boborvskij vyrazil.

55:37
    Nick Foligno (CBJ) dostává dvě minuty za hákování. Pokusí se domácí hráči ještě zdramatizovat tento duel?

53:52
    Nashville právě vstřelil branku!
    O pár sekund později ale již kotouč v brance hostů končí, neboť se o druhý gólový zápis svého týmu postaral BARRET JACKMAN! Asistence: Colin Wilson.

53:46
    Domácí pokračují v ataku hostující branky, Smith také nepřekonal Bobrovského.

53:22
    Po delší době se Bobrovskému připomněli domácí hráči, konkrétně to byl Viktor Arvidsson se svojí střelou, s tou i však ruský brankář poradil taktéž.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 10. Watson, 54. Jackman (Wilson) – 18. Johansen (Saad), 25. Foligno (Johansen, Saad), 34. Saad (Prout, Connauton), 41. Hartnell (Atkinson, Murray), 47. Saad (Foligno, Johansen)

Nashville Predators: Rinne (33. Hutton) – Bitetto, Jones, Ellis, Jackman, Weber "C", Ekholm, Josi – Forsberg, Hodgson, Fisher "A", Smith, Bass, Neal, Jarnkrok, Moses, Wilson, Arvidsson, Watson, Ribeiro "A", Sissons.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Murray, Savard, Connauton, Prout "A", Falk, Goloubef, Kukan – Saad, Johansen, Foligno "C" – Hartnell, Wennberg, Atkinson – Calvert "A", Campbell, Clarkson – Rychel, Chaput, Boll.

Rozhodčí: Rooney, Rank – Nowak, Pancich

Diváci: 16027