Pittsburgh – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
Edmonton Oilers
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
Arizona Coyotes
Středa 30.09.2015, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • Příprava NHL

Z tohoto utkání to bude vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký den! (05:39:26)

Tři hvězdy zápasu:
    1. Anton Lander (EDM) 3+0
    2. Anton Slepyšev (EDM) 0+2
    3. Nikita Nikitin (EDM) 0+2

Střely: 32:20 (11:6, 11:7, 10:7)

Dnešní utkání sledovalo 16 839 diváků.

Zápas je u konce! Edmonton Oilers zůstává v přípravě neporažený a dnes navíc vítězí s čistým kontem, o které se podělí Anders Nilsson a Ben Scrivens.

Na branku jsme ale čekali až do 37. minuty, když jí zařídil švédský útočník Anton Lander. Ten zařídil i další dva zásahy v přesilových hrách, čímž zkompletoval čistý hattrick. Vítězství Oilers potvrdil ještě v 56. minutě svou trefou Ryan Nugent-Hopkins. Edmonton tak zvítězil nad Arizonou 4:0.

59:39

58:06

57:52
    Tobias Rieder mířil jen do míst, kde stál Scrivens.

57:39
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Ryan Nugent-Hopkins (EDM) je potrestán za sekání Joea Vitaleho.

56:06
    John Scott (ARI) je šestým vyloučeným hráčem na straně hostů, odsedí si dvě minuty za sekání.

55:28
    Scrivens se bude snažit také neinkasovat, nyní zasáhl proti střele Michaela Stonea.
    55:13 Ryan NUGENT-HOPKINS - 4:0

55:13
    Edmonton právě vstřelil branku!
    A už je to o čtyři branky! Troufám si říci, že je o osudu utkání definitivně rozhodnuto. RYAN NUGENT-HOPKINS střelou z pravého křídla dává totiž již na 4:0. Asistence: Benoit Pouliot a Mark Fayne.

53:27

52:54
    Justin Schultz zápěstím poslal touš jen do míst, kde stál brankář Anders Lindbäck.

51:53
    Střelu obránce Nikity Nikitina dokázal lapit pozorný Lindbäck.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 37. Lander (Slepyšev, Nikitin), 40. Lander (Nikitin, Sekera), 43. Lander (Slepyšev, McDavid), 56. Nugent-Hopkins (Pouliot, Fayne)

Edmonton Oilers: Nilsson (28. Scrivens) – Sekera, Schultz, Reinhart, Fayne, Davidson, Nikitin – Hall "A", McDavid, Slepyšev – Pouliot, Nugent-Hopkins "A", Eberle "A" – Korpiskoski, Lander, Jakupov – Hendricks, Letestu, Klinkhammer
    Arizona Coyotes: Lindbäck (Domingue) – Smith, Stone "A", Dahlbeck, Potter, P. Samuelsson, Elliott – Plachta, Strome, Rieder – Domi, Chipchura "A", Bødker "A" – Martinook, Vitale, H. Samuelsson – Scott, Gordon, Szwarz

Rozhodčí: Lee, Hanson – Cameron, Cvik

Diváci: 16 839