Pittsburgh – Tampa 4:2 (kon.) | Buffalo – Toronto 4:0 (kon.) | Nashville – Columbus 2:5 (kon.)
Winnipeg – Ottawa 4:3 (po pr.) | Dallas – St. Louis 1:4 (kon.) | Calgary – Colorado 2:0 (kon.)
Edmonton – Arizona 4:0 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 1:2 (po pr.) | San Jose – Vancouver 2:1 (kon.)
Buffalo Sabres
4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
Toronto Maple Leafs
Středa 30.09.2015, 01:10 • First Niagara Center, Buffalo • Příprava NHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásný zbytek dnešní noci. (03:37:32)

Zblokované střely: 14 – 2

Je dobojováno. Domácí hokejisté Buffala dnes porazili svého soupeře z Toronta jasným výsledkem 4:0 a připisují si další úspěch v přípravě na nový ročník NHL.

59:29
    Lehner stále drží čisté konto a platí i půlminutu před koncem třetí třetiny po střele slovenského beka Martina Marinčina.

58:00
    Poslední dvě minuty chybí do konce třetí třetiny.

57:21

56:41
    Jenže ke střele se Leafs zatím nedostávají a tak se pálí na druhé straně, s tvrdou ránou Deslaurierse si dokázal Reimer poradit.

56:18
    Hosté v plném počtu, začíná jejich zkrácená početní výhoda.

55:21
    Síly na ledě se vyrovnají, za faul loktem je vyloučen Jack Eichel (BUF).

54:51
    Nepříjemnou střelu vyslal směrem k brance hostů i Cody Franson, ale i s tímto si dokázal Reimer poradit.

54:27
    Matt Moulson přivítal Reimera při přesilové hře tvrdou střelou, gólman hostí ale odolal.

54:18
    Další početní výhoda míří na stranu Sabres. Za krosček dostává dvě minuty Rich Clune (TOR)-

53:47
    Domácí dohrávají v dobrém rozpoložení a ještě se pokoušejí o pověstného "bůra". Po ostré střele Webera se ale ještě skóre měnit nebude, Reimer byl proti.

53:06

Dnešní utkání sleduje 17357 diváků.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 14. Eichel (Deslauriers), 21. Moulson (Donovan, Gionta), 23. Rodrigues (Foligno), 51. Rodrigues (Reinhart, Weber)

Buffalo Sabres: Lehner (Lieuwen) – Donovan, Franson, Colaiacovo, Ristolainen, Guhle, Weber – Kane "A", O'Reilly R. "A", Ennis – Moulson, Eichel, Gionta "C" – Rodrigues, O'Reilly C., Reinhart – Foligno, Legwand, Deslauriers.
    Toronto Maple Leafs: Bernier (31. Reimer)– Hunwick, Phaneuf "C", Harrington, Rielly, Gardiner, Marinčin – Parenteau, Spaling, Lupul "A", van Riemsdyk, Matthias, Boyes, Clune, Grabner, Bozak "A", Kadri, Brown, Nylander,

Rozhodčí: Kimmery, Morton – Devorski, Driscoll

Diváci: 17357