Buffalo – Columbus 4:6 (kon.) | Washington – Boston 2:1 (2:0 po s.n.) | Carolina – Pittsburgh 2:1 (kon.)
New Jersey – Philadelphia 3:2 (1:0 po s.n.) | Detroit – Toronto 4:2 (kon.) | Arizona – San Jose 0:3 (kon.)
Carolina Hurricanes
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Pittsburgh Penguins
Sobota 03.10.2015, 01:10 • PNC Arena, Raleigh • Příprava NHL

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny a hosté hrají v šesti! Fleury je na střídačce.

52:29
    Za rvačku s MIchalem Jordánem dostává Perron dvouminutový pobyt na trestné lavici.

52:29
    Jordán se porval s Perronem a oba dostávají dvouminutový trest.
    47:47 DUPUIS - 2:1

47:47
    Pittsburgh právě vstřelil branku!
    Autorem branky je PASCAL DUPUIS. Hosté snižují! Ránu Dumoulina Ward jen vyrazil a PASCAL DUPUIS už neměl problém dopravit puk do sítě. Asistence: Brian Dumoulin, Adam Clendening.
    42:59 TERRY - 2:0

42:59
    Carolina právě vstřelila branku!
    Autorem branky je CHRIS TERRY. To je studená sprcha pro Pittsburgh. Hosté nevyužili dlouhou početní převahu a jejich zmar potrestal CHRIS TERRY, který zaskočil Fleuryho. Asistence: Eric Staal, Kris Versteeg.

37:56
    Wisniewski si pomohl sekáním a dostává dvě minuty. Ale pozor, nikoliv. Nejspíše je to s krvavým zraněním. Přesilová hra bude trvat 4 minuty.

35:11
    Sidney Crosby oplácel Gerbemu předchozí situaci, ale počínal si nedovoleně, za což dostává dvě minuty.

31:52
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za úder loktem dostává James Wisniewski.

31:13
    Hosté tlačí! Blízko vyrovnání byl Hörnqvist. Ward předvedl skvělý zákrok a stále drží čisté konto.

26:36
    Hosté si zahrají první přesilovku. Lindholm hákoval Spronga a dostává dvouminutový trest.
    19:29 J. STAAL - 1:0

19:29
    Autorem branky je JORDAN STAAL. Tak přece se ještě v první třetině mění skóre. JORDAN STAAL se nenechal odradit předchozím nezdarem a přesnou střelou překonává Fleuryho. Asistence: Nathan Gerbe, James Wisniewski.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 20. J. Staal (Gerbe, Wisniewski), 43. Terry (E. Staal, Versteeg) – 48. Dupuis (Domoulin, Clendening)

Carolina Hurricanes: Ward (Lack) – Jordán, Faulk, Liles, Wisniewski, Hanifin, Murphy – Versteeg, E. Staal, Lindholm – Gerbe, J. Staal, Nash – Skinner, Rask, Terry – Nestrašil, McClement, Nordström
    Pittsburgh Penguins: Fleury (Zatkoff) – Scuderi, Määttä, Cole, Letang, Pouliot, Clendening, Dumoulin – Kunitz, Crosby, Kessel – Plotnikov, Malkin, Hörnqvist – Dupuis, Bonino, Sprong – Farnham, Cullen, Perron