Pardubice – K. Vary 7:3 (kon.) | Liberec – Jihlava 5:3 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.)
Sparta – Kladno 8:4 (kon.) | Č. Budějovice – Slavia 4:7 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
7:3 (0:2, 4:0, 3:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 13.11.2015, 17:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 19. kolo

Karlovy Vary sice po první třetině vyhrávaly 2:0, druhá část utkání se jim ale vůbec nepovedla, Dynamo dokázalo otočit vývoj utkání a nakonec zvítězilo rozdílem čtyř branek. (19:01:57)

59:24
    Červený dokázal včas skrýt kotouč do své lapačky před dorážejícím útočníkem.

57:34
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Kusý našel přesnou přihrávkou do mezikruží si najíždejícího ADAMA RUŽIČKU, který následně zakončil přesně mezi betony Harakala. Asistence: Denis Kusý.

56:02
    Dudkova rána příklepem z pravé strany je nepřesná.

55:32
    Pajkovi přeskočil kotouč čepel, ztrácí tak útočné pásmo.

54:57
    Svoboda v dobré příležitosti nedokázal ideálně zakončit.

53:37
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Střelecký pokus MARTINA WEINHOLDA ze středu hřiště se sice otřel o Červeného, ale propadl až za jeho záda. Asistence: Ladislav Zikmund.

53:06
    Zakázané uvolnění Karlových Varů.

52:28
    David Barkóci (PCE) si odpyká dvě minuty za krosček.

52:11
    Velinský dokázal ukořistit puk v útočné třetině, jeho následnou střelu dokázal hostující obránce tečovat nad.

49:46
    Čejka trefil pouze před sebou stojícího protihráče.

49:34
    Zakázané uvolnění v podání Pardubic.

48:28
    Po přihrávce od Kraňáka na levou stranu zamířil JAKUB HOSKOVEC přesně nad lapačku hostujícího gólmana. Asistence: Martin Krajňák a Tomáš Pipek.

46:46
    Tamášova sražená střela končí na zadním mantinelu.

45:49
    Čejkovu přihrávku vystihl domácí hokejista a Pardubice se vydávají do protiútoku.

44:12
    Horynovu střelu od modré čáry si Harakal pohlídal.

43:41
    Kamil Svoboda (KVA) vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení.

42:58
    Kusý se v rychlém přečíslení chtěl místo přihrávky prosadit sám, což mu ale nevyšlo.

42:28
    Zakázané uvolnění v podaní Pardubic.

40:34
    Důraz v předbrankovém prostoru se DAVIDU BARKÓCIMU vyplatil, dokázal procpat kotouč mezi betony Harakala až za brankovou čáru. Asistence: Jakub Hoskovec.

40:22
    Vary vstoupily do třetiny aktivně, již vyslaly na Červeného dvě střely.

40:01

40:00

39:53
    Počet hráčů na ledě se vyrovná, Vojtěch Faltys (PCE) dostává dvě minuty za sekání.

39:49
    Zikmund dokázal vybojovat v útočné pásmu kotouč, jenže zakončení už se mu příliš nepovedlo.

39:07
    Vary se osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

38:23
    Dvě minuty za nedovolené bránění si na trestné lavici odsedí Petr Vodička (KVA).

37:46
    Svobodovo zakončení vyrazil betonem mimo Červený.

37:14
    Kučera dokázal zastavil kotouč až za modrou čárou, odpískán ofsajd.

36:06
    Hosté sice po dorážce dokázali dopravit kotouč za brankovou čárou, toho ale dosáhli nohou, kvůli čemuž nemůže být gól uznán.

35:22
    Zikmund pálil z pravé strany příliš vysoko.

34:37
    Samuel Rudy musel hasit dobrou příležitost hostů, při čemž si počínal nedovoleně a je vyloučen na dvě minuty za sekání.

33:25
    ADAM RUŽIČKA vypálil z pravého kruhu, Harakalovi vstup do utkání vůbec nevyšel a propustil za svá záda laciný gól. Asistence: Václav Beran.

32:17
    Martin Weinhold (KVA) vyloučen na dvě minuty za držení.

30:34
    Třetí rychlý gól vyhnal Frčka z branky, nahradil ho Jan Harakal.

30:34
    Parádní obrat v podání Pardubic! Střela SAMUELA RUDYHO od modré čáry prošla až mezi tři tyče hostů. Asistence: Martin Hlaváček.

29:19
    A rázem je vyrovnáno. Po přohrávce od Berana pronikl středem kluziště před gólmana ADAM RUŽIČKA a zamířil přesně nad jeho lapačku. Asistence: Václav Beran.

28:29
    Zikmund nedokázal nadzvednout kotouč nad ležícího Červeného.

27:22
    MARTIN KRAJŇÁK s pomocí tyčky dokázal dopravit kotouč do sítě, čímž snižuje na rozdíl jedné branky. Asistence: Tomáš Pipek.

26:24
    Ružičkova rána příklepem od modré čáry mířila příliš vysoko.

23:53
    Sražený kotouč končí v ochranné síti, vhazovat se bude po pravici Červeného.

22:25
    Po Hlaváčkově zakončení skončil puk na síťce v horní části branky hostů.

20:33
    Patrik Michálek (KVA) si odypaká dvě minuty na trestné lavici za sekání.

20:00

19:54
    Nepřesná přihrávka na Čejku končí zakázaným uvolněním.

18:48
    Po Rohlíkově zblokované střely vypálil Hlaváček z bezprostřední blízkosti do Frčka.

18:12
    Kusého pokus z mezikruží končí na zadním mantinelu.

16:58
    Weinhold přihrál v úniku dva na jednoho volnému Davídkovi, který však vypálil jen do betonu gólmana.

16:31
    Pipek nedokázal trefit Krajňákovo nahození před branku z pravé strany.

15:45
    Hosté svou převahu přetavují v druhý gól, TIBOR TAMÁŠ vypálil za modrou čárou přesně nad levý beton Červeného. Bez asistence.

14:51
    Červený předvedl parádní zákrok proti dorážejícímu Čejkovi, jehož zakončení vytěsnil mimo koncem betonu.

14:30
    Před dojíždějícím Pipkem přikryl kotouč lapačkou Frček.

13:59
    Puk končí v hledišti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

13:46
    Ofsajd Pardubic.

12:28
    Druhé vyloučení Pardubic už dokázali hosté potrestat, po střele Zikmunda z pravé strany uklidl kotouč mezi tři tyče povedenou tečí MILAN DAVÍDEK. Asistence: Ladislav Zikmund a Filip Hauzr.

12:07
    David Voženílek (PCE) vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí.

11:47
    Čejka svým aktivním napadáním vybojoval kotouč za brankou Dynama, následně se s ním prokličkoval až před gólmana, zkončil ale pouze do něj.

11:29
    Útočné snažení Karlových Varů zastavil ofsajd.

11:01
    Zikmund z pravého kruhu vyslal střelu pouze do připraveného gólmana.

09:45
    Velká šance hostů! Po několika dorážkách už Červený ležel na ledě a kotouč byl kousek od brankové čáry, jenže ani přesto ho Vary nedokázaly dostat do branky.

09:05
    Je tu první vyloučení zápasu, Lukáš Kučera (PCE) dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

07:52
    Odpískaný ofsajd hostujícího celku.

07:07
    Karlovy Vary jsou zatím jasně lepším celkem.

05:29
    Svobodovu střelu z první vyrazil Červený betonem do plexiskla.

04:50
    Denis Kusý dostal při rychlé protiakci přihrávku mezi obráce od Hoskovce, nic nevymýšlel a ihned vypálil, jenže zamířil pouze do připraveného Frčka.

03:56
    Rudyho rána byla nepřesná a Vary se vydávají do protiútoku.

03:27
    Po Vodičkově střele od modré čáry přerušuje domácí gólman hru.

02:11
    Davídek se dostal do slibné příležitosti, když stál tváří v tvář Červenému, ten jeho pokus vyrazil vyrážečkou.

01:49
    Tamášova střela z otočky z mezikruží končí mimo.

01:02
    Po Tamášově nahození ze středního pásma raději Červený přerušil hru.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Faltys, Horyna, Kučera, Rudy, Šklíba – Barkóci, Dušek, Hlaváček, Hoskovec, Krajňák, Kusý, Martinec, Pipek, Rohlík, Ružička, Velinský, Voženílek.

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) – Beer, Dudek, Michálek, Pajk, Vodička, Weinhold – Babka, Čejka, Davídek, Hauzr, Hendrych, Nguyen, Svoboda, Tamáš, Zikmund.

Rozhodčí: Kopeček – Kis, Lučan.

Ani hostujícímu celku se moc nedaří, z posledních pěti střetnutí vyšli vítězně ze dvou z nich. Oproti Pardubicícm mají o jeden odehraný zápas méně, se stejným počtem bodů jako jejich soupěř se řadí na 12. místo.

Juniorům Dynama se v posledních utkáních příliš nedaří, z posledních pěti utkání vyhráli pouze jeden zápas a propadají se tabulkou. Nyní se nachází s dvaadvaceti body na 13. příčce.

Příjemný hokejový večer, dnes se v rámci 19. kola DHL extraligy juniorů střetnou dva sousední týmy z tabulky – Karlovy Vary a Pardubice. Tyto dva soupeři se mimo jiné dnes střetnou i v kategorii mužů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 28. Krajňák (Pipek), 30. Ružička (Beran), 31. Rudy (Hlaváček), 34. Ružička (Beran), 41. Barkóci (Hoskovec), 49. Hoskovec (Krajňák, Pipek), 58. Ružička (Kusý) – 13. Davídek (Zikmund, Hauzr), 16. Tamáš, 54. Weinhold (Zikmund)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (31. Harakal) – Beer, Dudek, Michálek, Pajk, Vodička, Weinhold – Babka, Čejka, Davídek, Hauzr, Hendrych, Nguyen, Svoboda, Tamáš, Zikmund.

Rozhodčí: Kopeček – Kis, Lučan