Nový Jičín – Břeclav 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.)
SHK Hodonín – SK Karviná 5:4 (po pr.) | Řisuty – Tábor 4:3 (po pr.) | Nymburk – Kobra 1:4 (kon.)
Vsetín – Technika Brno 7:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:2 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Trutnov – Sokolov 3:2 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Klášterec nO 3:5 (kon.)
Pelhřimov – Písek 4:5 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
3:5 (0:0, 3:2, 0:3)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Sobota 05.12.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Západ • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Švihálek, Marek – Kříž, Koňařík, Tržil, Kadlec, Port, Pípal, Popelka – Lazorišák, Bílek, Bárta, Brabec, Heřmánek, Voříšek, Záhora, Šesták, Zvoník, Tomšík, Sviták, Šafář.

HC Klášterec nad Ohří: Kaššák, Kutnar – Koblitz, Kuncl, Kozák, Žižka, Schönauer, Drobný, Pokorný, Andres, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Toman, Nguyen, Hammerbauer, Deveri, Ringler, Lehnert, Huňady.

Rozhodčí: Mertl S. – Samuel T., Mertl J..

Oba týmy již nastupují na ledovou plochu. Do branky hostů se staví Jan Kaššák, do vajgarské pak Jiří Švihálek.

00:01

00:35
    Kaššák betonem po ráně Bílka.

00:55
    Akce Vajgaru končí faulem Miroslava Kuncla, dvě minuty za hákování.

01:28
    Záhora švihem, jeho střelu Kaššák vyrazil ke Kadlecovi, který z úhlu našel jen lapačku hostujícího brankáře.

07:26
    Vajgar kombinoval před Kaššákem, po nepřesnosti se hosté vydali dopředu, ale ani jim akce nevyšla.

08:11
    Brabec s Křížem slibnou akci překombinovali.

08:30
    Nedovolené bránění v podání hostujícího Lukáše Schönauera.

09:27
    Vajgaru vázne kombinace, na druhé straně se osmělil slušnou ranou Charousek.

10:37
    Hosté v plném počtu. Vajgar v závěru přesilovky dokázal zamknout hosty před Kaššáka, ale není ranky, není branky.

11:45
    Kuncl od modré, před ním nikdo a Švihálek jeho střelu viděl a lapil do rukavice.

11:56
    Šafář prchnul po levém křídle, ale bekend zblízka se neujal.

13:10
    Záhora před Kaššákem, nemířil přesně. Na druhé straně icing Klášterce.

14:33
    Hra plná nepřesností pokračuje, tentokrát se domácí provinili icingem.

14:57
    Tomšík z jízdy dělovkou minul branku.

16:37
    Rozehrávka Vajgaru vázne a málem z toho hosté těžili.

18:59
    Klášterec v ofsajdu.

19:23
    Popelka místo přihrávky volil střelu, se kterou Kaššák neměl moc problémů.

20:00

První třetina nepřinesla jedinou branku. Domácí Vajgar hrál dvě přesilové hry, ale neprosadil se. Oba brankáři předvedli několik slušných zákroků. Hra je plná nepřesností z obou stran. Uvidíme, v jakém duchu bude zápas pokračovat. Druhá třetina startuje cca v 18:43.

20:01

20:42
    Kříž chtěl vyslat do brejku kapitána Vajgaru Voříška. Ten byl tísněn a puk končí mimo hrací plochu.

21:19
    Antonín Drobný vyslal dělovku od modré, Švihálek zkrotil puk do své náruče.

21:44
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Faul na Šestáka sudí neviděli, hosté skórovali z následného protiútoku, kdy DANKO DEVERI baseballově doklepl puk do branky Vajgaru. Asistence Jan Hammerbauer.

23:09
    Kaššák před Lazorišákem přerušil hru.

23:53
    Deveri mohl přidat druhý klášterecký úspěch, ale jednak pas zpoza branky nečekal, a navíc mu puk sjel z hole.

24:30
    Icing Vajgaru, Šesták puk stíhal marně.

26:37
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Po zmatcích v obranné třetině Vajgaru se do brejkou dvou na nikoho dostali Bílek s Voříškem. První jmenovaný trefil Kaššáka a LUBOŠ VOŘÍŠEK doklepl puk do prázdné branky. Asistence David Bílek.

27:40
    Záhora provětral Kaššákovy chrániče.

28:02
    První přesilová hra Klášterce. Dvě minuty za vysokou hůl pro Vladimíra Zvoníka.

28:48
    Jeden z hostů trefil boční síťku hradecké branky, domácí poté vyhazují.

29:09
    Švihálek má puk ve své moci.

29:30
    Hrdlička schytal ránu o mantinel, jednalo se o čistý zákrok. Forvard Klášterce bude zřejmě v pořádku.

29:47
    Tyčka zazvonila, Švihálek jen promáchl lapačkou.

30:17

30:27
    Po vyhraném buly Tržil nahodil puk na branku Klášterce a Kaššák před Záhorou vytěsnil puk do sítě za brankou hostů.

30:58
    Záhora ve výtečné palebné pozici minul.

31:31
    Na ledě se jiskří a není to od bruslí. Dvě minuty pro Patrika Huňady, ale nakonec 2+2 a trest do konce utkání. Na domácí trestné lavici usednul Jan Koňařík na dvě minuty za sekání.

31:31
    A stále se diskutuje...

31:54
    Vajgar se sám připravil o pásmo.

32:49
    Přesilovka Vajgaru pět na tři využita, DAVID BÍLEK zakončil hradeckou kombinace přesně. Asistence Luboš Voříšek a Lukáš Kříž.

34:37
    Bílek neprostřelil Kaššáka.

36:33

36:59
    DANKO DEVERI upaloval sám na Švihálka a vyrovnal blafákem mezi nohy hradeckého brankáře. Asistence Jan Hammerbauer a Ladislav Nguyen.

38:25
    Lukáš Kříž dvě minuty za vysokou hůl.

38:34
    Vajgar jde do tří, za podivuhodné podražení putuje na trestnou lavici Adam Popelka.

39:17
    JAKUB ŠAFÁŘ ujel při oslabení tři na pět a Kaššák lovil puk ze sítě. Asistence Luboš Voříšek.

39:27
    Aleš Kadlec dvě minuty za hákování.

40:00

Druhá třetina přinesla o dost víc hokejového vzruchu než na první. Klášterec šel do vedení, ale Vajgar dokázal dvěma brankami otočit, na což Klášterec odpověděl vyrovnávací brankou. Vajgar šel poté do tří, ale povedený hradecký brejk zatím určil aktuální stav 3:2 pro domácí Vajgar. Domácí budou ve třetí třetině pokračovat ve třech a to více než půl minutu. Třetí třetina startuje cca v 19:39.

40:01

40:25
    Klášterec nastřelil tyčku, ale následná dorážka BRONISLAVA ANDRESE skončila v odkryté části branky Vajgaru. Asistence Antonín Drobný a Vladislav Vrtek.

40:56
    Vajgar ve čtyřech.

42:26

43:32
    Puk v ochranné síti za brankou domácího Švihálka.

44:18
    Domácí obrana nevyhodila, Švihálek musel lapit pokus Jáchyma.

46:58
    Vajgar se tlačí dopředu, ale trochu bez koncepce.

47:39
    Na druhé straně Danko Deveri tretil hůl jednoho z hradeckých beků a puk končí vysoko nad brankou Vajgaru.

49:19
    Filip Tomšík na trestné lavici, dvě minuty za hákování.

49:39
    Švihálkova lapačka zastavila ránu od modré.

49:55
    Popelka vyhazuje.

50:45
    Brabec chtěl vyhodit, Deveri ho hákoval a má za to dvouminutový pobyt na trestné lavici.

51:21
    Vajgar kompletní a k tomu v ofsajdu.

51:58
    Vajgar nastěhován před Kaššákem, Křížova rána končí v náručí brankáře Klášterce.

52:45

53:02
    Hostující brejk dvou na jednoho a DANKO DEVERI zamířil přesně nad Švihálkovu vyrážečku. Asistence Miroslav Jáchym.

53:29
    Deveri teď vybídl ke střele Charouska, ten mířil do lapačky domácího brankáře.

55:37
    JAN HAMMERBAUER vymetl z ostřejšího úhlu mezírku v pravém horním růžku Švihálkovy branky a sen Vajgaru o bodovém zisku se pomalu rozplývá. Asistence Ladislav Nguyen.

59:08
    Andres v šanci do Švihálka.

Ani tento zápas domácí nevyhráli. Vajgar sice vedl, ale tři inkasované branky ve třetí třetině rozhodly o tom, že ztráta Vajgaru zřejmě zase naroste. Hezký večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:10:26)

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 27. Voříšek (Bílek), 33. Bílek (Voříšek, Kříž), 40. Šafář (Voříšek) – 22. Deveri (Hammerbauer), 37. Deveri (Hammerbauer, Nguyen), 41. Andres (Drobný, Vrtek), 54. Deveri (Jáchym), 56. Hammerbauer (Nguyen)

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák, Kutnar – Koblitz, Kuncl, Kozák, Žižka, Schönauer, Drobný, Pokorný, Andres, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Toman, Nguyen, Hammerbauer, Deveri, Ringler, Lehnert, Huňady.

Rozhodčí: Mertl S. – Samuel T., Mertl J.