Nový Jičín – Břeclav 4:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:4 (kon.) | Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.)
SHK Hodonín – SK Karviná 5:4 (po pr.) | Řisuty – Tábor 4:3 (po pr.) | Nymburk – Kobra 1:4 (kon.)
Vsetín – Technika Brno 7:3 (kon.) | Klatovy – Kolín 3:2 (kon.) | Děčín – Vrchlabí 2:4 (kon.)
Trutnov – Sokolov 3:2 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Jablonec n/N 2:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Klášterec nO 3:5 (kon.)

Klášterec právě vstřelil branku!
    JAN HAMMERBAUER vymetl z ostřejšího úhlu mezírku v pravém horním růžku Švihálkovy branky a sen Vajgaru o bodovém zisku se pomalu rozplývá. Asistence Ladislav Nguyen.

53:02
    Hostující brejk dvou na jednoho a DANKO DEVERI zamířil přesně nad Švihálkovu vyrážečku. Asistence Miroslav Jáchym.

50:45
    Brabec chtěl vyhodit, Deveri ho hákoval a má za to dvouminutový pobyt na trestné lavici.

49:19
    Filip Tomšík na trestné lavici, dvě minuty za hákování.

40:25
    Klášterec nastřelil tyčku, ale následná dorážka BRONISLAVA ANDRESE skončila v odkryté části branky Vajgaru. Asistence Antonín Drobný a Vladislav Vrtek.

39:27
    Aleš Kadlec dvě minuty za hákování.

39:17
    Vajgar právě vstřelil branku!
    JAKUB ŠAFÁŘ ujel při oslabení tři na pět a Kaššák lovil puk ze sítě. Asistence Luboš Voříšek.

38:34
    Vajgar jde do tří, za podivuhodné podražení putuje na trestnou lavici Adam Popelka.

38:25
    Lukáš Kříž dvě minuty za vysokou hůl.

36:59
    DANKO DEVERI upaloval sám na Švihálka a vyrovnal blafákem mezi nohy hradeckého brankáře. Asistence Jan Hammerbauer a Ladislav Nguyen.

32:49
    Přesilovka Vajgaru pět na tři využita, DAVID BÍLEK zakončil hradeckou kombinace přesně. Asistence Luboš Voříšek a Lukáš Kříž.

31:31
    Na ledě se jiskří a není to od bruslí. Dvě minuty pro Patrika Huňady, ale nakonec 2+2 a trest do konce utkání. Na domácí trestné lavici usednul Jan Koňařík na dvě minuty za sekání.

29:47
    Tyčka zazvonila, Švihálek jen promáchl lapačkou.

28:02
    První přesilová hra Klášterce. Dvě minuty za vysokou hůl pro Vladimíra Zvoníka.

26:37
    Po zmatcích v obranné třetině Vajgaru se do brejkou dvou na nikoho dostali Bílek s Voříškem. První jmenovaný trefil Kaššáka a LUBOŠ VOŘÍŠEK doklepl puk do prázdné branky. Asistence David Bílek.

21:44
    Faul na Šestáka sudí neviděli, hosté skórovali z následného protiútoku, kdy DANKO DEVERI baseballově doklepl puk do branky Vajgaru. Asistence Jan Hammerbauer.

08:30
    Nedovolené bránění v podání hostujícího Lukáše Schönauera.

00:55
    Akce Vajgaru končí faulem Miroslava Kuncla, dvě minuty za hákování.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 27. Voříšek (Bílek), 33. Bílek (Voříšek, Kříž), 40. Šafář (Voříšek) – 22. Deveri (Hammerbauer), 37. Deveri (Hammerbauer, Nguyen), 41. Andres (Drobný, Vrtek), 54. Deveri (Jáchym), 56. Hammerbauer (Nguyen)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Švihálek, Marek – Kříž, Koňařík, Tržil, Kadlec, Port, Pípal, Popelka – Lazorišák, Bílek, Bárta, Brabec, Heřmánek, Voříšek, Záhora, Šesták, Zvoník, Tomšík, Sviták, Šafář.
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák, Kutnar – Koblitz, Kuncl, Kozák, Žižka, Schönauer, Drobný, Pokorný, Andres, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Toman, Nguyen, Hammerbauer, Deveri, Ringler, Lehnert, Huňady.

Rozhodčí: Mertl S. – Samuel T., Mertl J.