Buffalo – New Jersey 0:2 (kon.) | NY Islanders – Florida 1:5 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 4:2 (kon.)
Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.) | Toronto – Tampa 4:5 (po pr.) | Montreal – San Jose 1:3 (kon.)
Nashville – Calgary 1:2 (po pr.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 6:2 (kon.)
Chicago – Colorado 0:3 (kon.) | Dallas – Columbus 5:1 (kon.)
Toronto Maple Leafs
4:5 (2:1, 1:1, 1:2 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Středa 16.12.2015, 01:30 • Air Canada Centre, Toronto • NHL

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (04:24:25)

Takřka po celý zápas vedlo Toronto, nakonec ale může být rádo za zisk jednoho bodu. Tampa totiž ve třetí třetině obrátila skóre, ale Leafs v ten moment zbyla ještě jedna přesná střelecká muška. Zápas tak dospěl do prodloužení, kde se z vítězství radovali hokejisté Lightning po krásné individuální akci Vladislava Naměstnikova.

Tampa právě vstřelila branku!
    A je vymalováno! Prodloužení, jako již tradičně, nabídlo jednu velkou šanci za druhou, v jeho polovině se však o výsledku zápasu již definitivně rozhoduje. VLADISLAV NAMĚSTNIKOV sebral volný kotouč v obranném pásmu, nakopl na ledě k velké rychlosti, přebruslil protihráče a dostal se do přečíslení 2 na 1. V této situaci se rozhodl zakončovat, což se mu nakonec osvědčilo, když svůj pokus zamířil přesně k tyči, kde byla vyrážečka brankáře Berniera příliš pozdě.
    Bez asistence.

61:15
    Grabner nabízel kotouč spoluhráčovi před brankou, toho si ale pohlídal obránce Lightning. Když pak ale přispěchal podpořit útok Gardiner, musel už Vasilevskij zasahovat svým ramenem a jednalo se o těžký a znamenitý zákrok!

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:49
    Marchessault ještě nabízel kotouč na střelu z první Killornovi a jeho pokus nebyl vůbec špatný, ale Bernier jej nakonec ve své výstroji udržel.

59:30
    Po prudké střele od modré čáry to v Air Canada Centre jen zahučelo, kotouč skončil těsně mimo tyče branky hostí.

59:00
    Zakázané uvolnění Lightning vrací hru před Vasilevského.

58:09
    Callahan s Filppulou se snažili v útočném pásmu něco chytrého vymyslet, ale na nic nepřišli. Obrana Toronta se semkla a nepustila zmiňovanou dvojici ke střele na branku.

57:01
    Boyle ujížděl se dvěma spoluhráči do útočného pásma, po nepřesné přihrávce se však dostal do souboje o puk v rohu, který nakonec prohrál.

55:55
    Sledujeme nyní bitvu o puk ve středním pásmu, který zatím nemá svého zřejmého vítěze.

54:51
    Kotouč se po jedné ze střel útočníka Lightning odrazil od zadního mantinelu nečekaně zpět před branku, ale obrana domácích nakonec byla pozorná a nepřipustila žádné další dorážky.
    Daniel WINNIK - 4:4

David Motloch

Branky a nahrávky: 11. Bozak (van Riemsdyk, Parenteau), 19. van Riemsdyk (Bozak, Parenteau), 32. Rielly (Komarov), 54. Winnik (Polák, Spaling) – 3. Kučerov (Naměstnikov), 40. Stralman (Kučerov), 46. Blunden (Gourde, Šustr), 47. Marchessault (Killorn, Šustr), 63. Naměstnikov

Toronto Maple Leafs: Bernier (Sparks) – Gardiner, Phaneuf, Hunwick, Rielly, Corrado, Polák – van Riemsdyk, Bozak, Parenteau – Holland, Kadri, Komarov – Grabner, Spaling, Winnik – Matthias, Froese, Lupul
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Bishop) – Stralman, Hedman, Garrison, Carle, Coburn, Šustr, Nestěrov – Naměstnikov, Stamkos, Kučerov – Killorn, Boyle, Marchessault – Brown, Filppula, Callahan – Gourde, Blunden

Rozhodčí: McCauley, Watson – Shewchyk, Devorski