SK Karviná – Nový Jičín 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 8:0 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:3 (kon.)
SHK Hodonín – Kopřivnice 6:5 (po pr.) | Břeclav – Opava 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 7:11 (kon.)
Řisuty – Kobra 3:2 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 2:0 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 6:7 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 2:6 (kon.)
SHK Drtiči Hodonín
6:5 (1:1, 2:4, 2:0 - 1:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 16.12.2015, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského • 2. liga skupina Východ • 27. kolo

Po napínavém zápase se nakonec z vítězství radují domácí hokejisté. Zásluhu na tomhle vítězství má také Petr Peš, který vyrovnal stav utkání na 5:5 před koncem třetí třetiny, aby následně v prodloužení vstřelil i vítěznou branku.
    Ode mne je to pro dnešek vše, nashledanou. (20:25:21)

63:24
    Drtiči právě vstřelili branku!
    Martin Špok vystřelil z pravé strany, Vrba vyrazil puk na druhou stranu, kam si najížděl PETR PEŠ a ten uklidil puk do odkryté klece. Asistence: Martin Špok.

63:09
    Kofroňovu nebezpečnou střelu Kotvan nadzvedl do ochranné sítě.

62:24
    Mikéskova střela od modré vyprášila Vrbovy betony.

62:11
    Červenka zasáhl do rozehrávky Hodonína, domácí hráči si ale puk vzali rychle zpět a ženou se do útoku.

61:11
    Oba týmy hrají v plném počtu.

60:41
    Kolář drží puk v rohu a nechce jej odevzdat soupeři.

60:01

Tři třetiny nic nevyřešily a tak bude následovat pětiminutové prodloužení, případně samostatné nájezdy.

60:00

59:34
    Tlak domácích nakonec vyústil ve vyrovnávací branku! PETR PEŠ tak necelou půlminutu před koncem třetiny upravuje stav na 5:5! Asistence: Dominik Matula, Róbert Mikéska.

59:11
    Oddechový čas pro hosty.

59:11
    Hráči jsou vyloučení na obou stranách. Charvát (HOD) na 2 minuty za podražení, Tomášek (KOP) na 2 minuty za hákování

59:05
    Kotvan opouští brankoviště, Drtiči to zkusí v šesti.

58:25
    Oddechový čas pro domácí.

58:25
    Drtiči si v závěru třetí třetiny vytváří tlak, Kopřivnice zatím odolává náporu domácích.

57:36
    Hosté vyhodili puk přes celé hřiště, tam se jej chopil Matějek a Pokorný měl co dělat, aby hostujícího útočníka odzbrojil.

Ivan Hochman

Branky a nahrávky: 19. Kuba (Mikéska, Matula), 26. Matula (Kuba, Jedlička), 39. Matula (Pokorný), 42. Špok (Škápik), 60. Peš (Matula, Mikéska), 64. Peš (Špok) – 16. Stránský (Tomášek, Matějek), 31. Tomášek (Matějek, Dusík), 33. Červenka, 33. Bartošák (Čintala, Matějek), 38. Sluštík

SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (33. Kotvan) – Kolář, Mikéska, Škápik, Nedvěd, Pokorný, Jedlička, Polesný – Matula, Sajdl, Kuba – Peš, Jurásek, Špok – Kučera, Charvát, Hložánek – Černohous, Janás.

Trenér: Lubomír Oslizlo

HC ISMM Kopřivnice: Vrba (Unzeitig) – Dusík, Jašek, Čintala, Vydra, Marek, Teper – Kofroň, Bartošák, Sluštík, Suchý, Matějek, Stránský, Tomášek, Pargáč, Červenka.

Trenér: Václav Slabý

Rozhodčí: Pavel Obadal – Bohuslav Maloušek, Martin Maťašovský