SK Karviná – Nový Jičín 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 8:0 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:3 (kon.)
SHK Hodonín – Kopřivnice 6:5 (po pr.) | Břeclav – Opava 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 7:11 (kon.)
Řisuty – Kobra 3:2 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 2:0 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 6:7 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 2:6 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
BK Havlíčkův Brod
Středa 16.12.2015, 18:002. liga skupina Západ • 22. kolo

Historická chvíle je na světě! Pelhřimov v emotivním utkání poráží Havlíčkův Brod 3:2 a jedná se o vůbec první vítězství Pelhřimova nad Havlíčkovým Brodem v rámci druhé ligy na domácím hřišti. Bylo mi ctí, že jsem toto utkání mohl komentovat. Někdy příště napočtenou. (20:24:41)

Timeout domácích.

59:43
    Bezděk to zkoušel přes celé hřiště do prázdné, netrefil.

59:14
    Filip Kasalý v souboji s Miroslavem Třetinou, je vidět, že jde o hodně.

59:00
    Tlak Havlíčkova Brodu sílí.

58:49
    Svoboda chytá i maskou.

58:18
    Vylíčil spěchal za pukem, pravděpodobně mohl hrát, ale rozhodčí píská zakázané uvolnění.

58:10
    Nahozený puk na Svobodu, ten raději přerušuje hru.

Powerplay!

Novák zatím zůstává na svém stanovišti.

57:44
    Timeout pro hosty. Uvidíme powerplay?

57:36
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    PETR VOTÁPEK nyní zvolil správně – nepřihrával, vystřelil a prostřelil Nováka. Asistence Libor Bezděk a Dominik Kasalý.

57:15
    Nepřesná rozehrávka stojí domácí tým útočné pásmo.

56:52
    Hosté vyhazují.

56:49
    Bezděkova pumelice končí někde v Novákově výstroji.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 8. Vylíčil (Kopic), 18. Martin Hadrava (Filip Kasalý, Marek Hadrava), 58. Votápek (Bezděk, Kasalý D.) – 22. Chlubna (Kořínek, Endál), 32. Třetina (Kondratěv, Endál)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Svoboda (Černý) – Kubát, Kůrka, Kasalý D., Adam, Wasserbauer, Jelínek, Vantuch, Kopic, Hadrava Marek, Hadrava Martin, Vylíčil, Bezděk, Votápek, Kasalý F., Baldwin, Hort, Šulák
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Zvolánek) – Duben, Lacina, Vala, Kolda, Loginovskij, Kulhánek, Chlubna, Vlasov, Kondratěv, Kuchta, Kozlík, Přidal, Třetina, Endál, Cejpek, Hlídek, Beneš, Kořínek

Rozhodčí: Svatopluk Kopeček – David Štětina, Jakub Štětina