Buffalo – New Jersey 0:2 (kon.) | NY Islanders – Florida 1:5 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 4:2 (kon.)
Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.) | Toronto – Tampa 4:5 (po pr.) | Montreal – San Jose 1:3 (kon.)
Nashville – Calgary 1:2 (po pr.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 6:2 (kon.)
Chicago – Colorado 0:3 (kon.) | Dallas – Columbus 5:1 (kon.)

Československá stopa v utkání:
    Aleš Hemský (DAL) 0+1, 2 střely, čas na ledě 11:44. (05:17:44)

Hvězdy tedy zvládly jako očekávaný favorit zápas s Columbusem, i když do poloviny zápasu byl stav vyrovnaný. Tři branky během čtyř minut ale rozhodly o osudu dnešního utkání a že se Dallas o body v domácím prostředí oloupit nenechá.

59:22
    Dallas už jen dohrává dnešní zápas a vychutnává si poslední vteřiny vítězství.

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:26
    Zakázané uvolnění na straně Columbusu.

55:19
    Columbusu se ale přesilová hra vůbec nevydařila. Dallas je v plném počtu.

53:19
    Poslední minuty se rozhodly Roussel (DAL) s Jennerem (CBJ) mna trestné lavici, když oba dostali pětiminutový trest za hrubost. Columbus si ale zahraje přesilovku, neboť je ještě vyloučen Seguin (DAl) rovněž za hrubost, tentokrát ale pouze na dvě minuty.

52:17
    Od modré vypálil příklepem Prout, našel ale pouze beton Lehtonena.

50:43
    Zakázané uvolnění Columbusu.

48:32
    Calvert se dlouho pokoušel vmyslet něco v útočném pásmu, ale jelikož neměl podporu od spoluhráčů, tak nakonec puk dobrovolně vydal domácí obraně.

46:45
    Columbus je kompletní.

46:00
    Domácí se ale zatím nedostali vůbec do zakončení během početní výhody.

44:43
    Nyní se ale bude muset bránit, poněvadž za hákování je vykázán Dubinsky (CBJ).

43:25
    Columbus se ještě nevzdává, bojuje a tlačí se před Lehtonena.
    41:47 Mattias JANMARK - 5:1

41:47
    Dallas právě vstřelil branku!
    Dobrý vstup do třetiny domácích potvrzuje navíc gólem MATTIAS JANMARK, který využil volného prostoru a od mantinelu se dostal před McElhinneyho, jehož přehodil v poklidu bekhendem. Hostující gólman si tak ještě nesáhl na kotouč a už ho musí lovit z branky. Bez asistence.

41:34
    Dallas začíná poslední třetinu v klidu a s rozvahou. Zatím nikam nespěchá a v poklidu kombinuje.

40:01

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 18. Oduya, 34. Goligoski (Hemský, Nichuškin), 37. Seguin (Klingberg, Lehtonen), 37. Seguin (Ja. Benn, Eakin), 42. Janmark – 25. Hartnell (Wennberg, Foligno)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Nemeth, Jo. Benn – Ja. Benn, Seguin, Nichuškin – Janmark, Spezza, Eaves – Roussel, Eakin, Sharp – Moen, Fiddler, Hemský.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (41. McElhinney) – Savard, Bodnarchuk, Johnson, Murray, Ťjutin, Connauton – Jenner, Johansen, Saad – Hartnell, Wennberg, Atkinson – Hartnell, Wennberg, Atkinson – Calvert, Dubinsky, Foligno – Campbell, Karlsson, Clarksoon.

Diváci: 18 232