Buffalo – New Jersey 0:2 (kon.) | NY Islanders – Florida 1:5 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 4:2 (kon.)
Philadelphia – Carolina 4:3 (po pr.) | Toronto – Tampa 4:5 (po pr.) | Montreal – San Jose 1:3 (kon.)
Nashville – Calgary 1:2 (po pr.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (kon.) | Minnesota – Vancouver 6:2 (kon.)
Chicago – Colorado 0:3 (kon.) | Dallas – Columbus 5:1 (kon.)

Andrej Nestrašil (CAR) 0+0, 3 střely, čas na ledě 17:07
    Michal Neuvirth (PHI) 60 minut, 39 zákroků, 3 góly, 90,6% (03:46:48)

Úžasné utkání plné gólů a zvratů je, bohužel, u konce. Na takovýto hokej by se dalo koukat pořád. Poté, co Skinner ve třetí třetině vykřesal naději pro svůj tak, šlo se do prodloužení. V tom měli více štěstí domácí, když se v přečíslení po Voráčkově přihrávce trefil Shayne Gostisbehere. Philadelphia tak na domácím ledě poráží Carolinu 4:3 po prodloužení a připisuje do tabulky dva body.

Shayne GOSTISBEHERE - 4:3

61:42
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto, potvrdilo se, že rozhoduje každá chybka! Domácí se dostali kupředu v přečíslení dvou proti jednomu, Voráček přihrál SHAYNU GOSTISBEHEROVI, který už měl jednoduchou práci, odkrytou bránu trefil a přiřkl Philadelphii bod navíc! Asistence: Jakub Voráček

61:12
    Gostisbehere přiťukl kotouč Girouxovi do jízdy, ten ale bránu nedokázal trefit.

60:42
    Do první šance se dostal Eric Staal, který si vybruslil s pukem před Neuvirtha, toho ale nedokázal z blízkosti překonat, navíc byl tísněn obráncem.

60:24
    Prodloužení začalo, na ledě je najednou obrovské množství místa.

60:01

Třetí třetina rozhřešení nepřinesla, jelikož se podařilo hostům pouze vyrovnat. Netrefil se nikdo jiný než Jeff Skinner, který tak dovršil hattrick v dnešním zápase. Po přestávce budeme svědky prodloužení, určitě je tedy se na co těšit.

59:40
    Couturier se zjevil sám před bránou, z blízkosti se mu ale nakonec nepodařilo překonat brankáře.

59:05
    Hosté vyhráli vhazování a stíhají tak nakonec vystřídat všechny hráče na hřišti.

59:00
    Logický krok hostujícího trenéra Hakstola, který si bere pro své svěřence oddechový čas.

59:00
    Domácí mohou nyní něco vymyslet na unavenou obranu hostů, ta navíc musí nyní zůstat na hřišti, jelikož se dvakrát po sobě provinila icingem.

58:25
    Schenn v rohu hřiště podržel kotouč, nahrál jej do jízdy Jakubu Voráčkovi, ten ale mířil až moc přesně, trefil totiž břevno!

58:10
    Hurricanes na chvíli svého soupeře zatlačili v obranném pásmu, maximálně ale ušetřil čas.

57:46
    Letci se dostali do pásma jen na chvíli, poté byli vyhnáni pryč, hned to ale zkouší znovu.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 21. Voráček (Gudas, Couturier), 25. Schenn (Raffl, Gostisbehere), 37. Couturier (Voráček, Read), 62. Gostisbehere (Voráček) – 2. Skinner (Di Giuseppe, Slavin), 24. Skinner (J. Stall, Pesce), 50. Skinner (Di Giuseppe, Faulk)

Philadelphia Flyers: Neuvirth (Mason) – Del Zotto, Gudas, Schultz, Medveděv, Manning, Gostibehere – Raffl, Giroux "C", Schenn – Voráček, Couturier, Simmonds – Read, Laughton, Umberger – Vandevelde, Bellemare, White
    Carolina Hurricanes: Lack (Ward) – Hainsey, Faulk, Liles, Pesce, Hanifin, Slavin – Versteeg, E. Staal "C", Lindholm – Nordstrom, J. Staal, Nestrašil – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Malone, McClement, Terry