SK Karviná – Nový Jičín 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Technika Brno 8:0 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 5:3 (kon.)
SHK Hodonín – Kopřivnice 6:5 (po pr.) | Břeclav – Opava 5:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Mor. Budějovice 7:11 (kon.)
Řisuty – Kobra 3:2 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 2:0 (kon.) | Nymburk – Žďár n/S 2:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 6:7 (1:2 po s.n.) | Trutnov – Jablonec n/N 6:3 (kon.) | Klatovy – Klášterec nO 4:1 (kon.)
Pelhřimov – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.) | Jindř. Hradec – Písek 2:6 (kon.)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
2:6 (0:3, 2:1, 0:2)
IHC Králové Písek
Středa 16.12.2015, 18:00 • ZS Jana Marka • 2. liga skupina Západ • 22. kolo

Vajgar další branku nepřidal, dvakrát inkasoval a sympatický výkon v polovině zápasu je degradován. Hosté z Písku vítězí 6:2. Pěkný večer od Vajgaru přeje Honza Wirkner. (20:05:06)

58:08
    Písek právě vstřelil branku!
    Rychlý přechod do útoku v podání tři na dva a po brance JANA SÝBKA je sympatický výkon Vajgaru ten tam. Asistence Ladislav Marek.

56:31
    Brejk Písku tři na jednoho, Urbanec hodně mimo.

56:31
    Popelka ostřeluje Pancovu branku. Ten je však vždy na svém místě.

55:15
    Domácí v plném počtu. Oslabení s vypětím sil ubráněno.

54:10
    Před Urbancem Spáčil skryl puk pod lapačku.

53:14
    Adam Popelka, dvě minuty za hákování.

52:43
    Z výkalu upleten bič jak se říká. Střela v pádu LADISLAVA MARKA zapadla s tečí za záda Petra Spáčila. Asistence David Koutenský.

50:50
    Po spálené tutovce Martina Brabce už domácí nic nevymysleli a přirpavili se o možnost skórování.

50:37

49:58
    Hosté ve čtyřech.

49:39
    Brabec minul prázdnou branku.

48:37
    Po poradě rozhodčích opustil puk hrací plochu bez teče, takže dvě minuty pro hosty, který se na trestnou lavici nechce, ale David Koutenský nakonec usedá za katr. Vajgar hraje dvounásobnou přesilovku v trvání skoro minutu.

48:28
    Urbanec v brejku minul branku Vajgaru. V pádu se mohl zranit Adam Popelka, který ale bude v pořádku.

47:44
    Popelka od modré, Záhora se nedostal k zakončení kvůli krosčeku Pavla Procházky.

47:25
    Nyní se hraje hokej lehce bez obran.

46:10
    Samohejl sám z křídla upaloval na Pance, puk však minul hostující branku.

Jan Wirkner

Branky a nahrávky: 29. Brabec (Voříšek, Pípal), 34. Drda (Záhora) – 9. Marek, 11. Bernad (Bernad, Sýbek), 19. Pašek (Bernad), 27. Bernad (Bernad), 53. Marek (Koutenský), 59. Sýbek (Marek)

KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Spáčil, Fogl – Jon, Koňařík, Tržil, Kadlec, Dvořák, Pípal, Popelka – Lazorišák, Košťál, Fencl, Brabec, Heřmánek, Voříšek, Záhora, Samohejl, Zvoník, Drda, Šafář.
    IHC Králové Písek: Panec, Kadlec – Procházka, Jirků, Bernad D., Hanus, Škopek, Hrubý, Koutenský, Pavlíček – Marek, Vlček, Urbanec, Růžička, Sýbek, Bernad J., Ferebauer, Pašek, Novák, Volf, Duchoň.

Rozhodčí: Pokorný – Polák, Rampír