Slovensko – Česko | 0:2 (kon.) | | | Švédsko – USA | 1:0 (kon.) | | | Rusko – Finsko | 6:4 (kon.) |
Kanada – Dánsko | 6:1 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 3:0 (kon.) | | | Plzeň – Litvínov | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 3:5 (kon.) |
Chomutov – Zlín | 1:5 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 3:0 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 4:3 (po pr.) |
Třebíč – Most | 0:5 (kont.) | | | Přerov – Motor ČB | 5:3 (kon.) | | | Kladno – Šumperk | 6:2 (kon.) |
Prostějov – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Havířov | 1:4 (kon.) | | | Kadaň – Jihlava | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Ottawa – Boston | 3:1 (kon.) | | | Florida – Columbus | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – Toronto | 1:3 (kon.) |
Dallas – St. Louis | 3:0 (kon.) | | | Chicago – Carolina | 1:2 (kon.) | | | Winnipeg – Pittsburgh | 1:0 (kon.) |
Colorado – Arizona | 1:2 (po pr.) | | | Anaheim – Philadelphia | 4:2 (kon.) | | | Calgary – Edmonton | 5:3 (kon.) |
Magnitogorsk – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Záhřeb | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Ufa – Viťaz | 3:0 (kon.) |
Nižněkamsk – HC Slovan | 0:1 (1:2 po s.n.) | | | Riga – N.Novgorod | 1:4 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 4:6 (kon.) |
Lugano – Jokerit | 4:6 (kon.) | | | Team Canada – Davos | 2:0 (kon.) |
Finsko – Slovensko | 6:2 (kon.) | | | Německo – Česko | 1:5 (kon.) |
Finsko – Česko | 8:1 (kon.) |
Slovensko – Německo | 4:5 (po pr.) |
Banská Bystrica – Trenčín | 1:3 (kon.) | | | Košice – Martin | 4:2 (kon.) | | | Piešťany – Zvolen | 2:5 (kon.) |
Nitra – Poprad | 1:2 (po pr.) | | | Žilina – Skalica | 5:4 (kon.) |
Michalovce – Detva | 5:0 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves | 11:1 (kon.) | | | Bardejov – Trnava | 5:1 (kon.) |
Topoľčany – Humenné | 7:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Nové Zámky | 0:8 (kon.) | | | Senica – Prešov | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Litoměřice – Pickering Panthers | 3:4 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 3:6 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 6:1 (kon.) | | | K. Vary – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Ševci Zlín – HC Litvínov | 3:7 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Liberec – Sparta | 1:4 (kon.) |
Ševci Zlín – Vítkovice | 0:4 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (0:1 po s.n.) |
po s.n. (2:0)
Traktor Čeljabinsk
2:1
(1:0, 0:0, 0:1 - 0:0)
Medveščak Záhřeb
Tomáš Reiner
Branky a nahrávky:
8. Quint (Gubarev, Rybakov), rozh. náj. Glinkin – 56. Mantyla (Gysbers, Saarinen)
Rozhodčí: Sergej Bělijajev, Jevgenij Gamalej – Andrej Maťuša, Jakov Palej
Diváci: 5000
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Smoleňák (ZAG)
1:0 Glinkin (CLJ)
2. série:
1:0 Genoway (ZAG)
2:0 Jakuceňa (CLJ)
Traktor Čeljabinsk:
Demčenko (Francouz) – Novák, Martinov, Borodkin, Denisov, Quint, Šinin, Petrov, Klistov – Popov, Glinkin, Jakuceňa – Pestonov, Osnovin, Růžička – Gubarev, Rybakov, Kokujov – Šarov, Kručinin, Afonasjevskij
Náhradníci:
Trenér:
Medveščak Záhřeb: Taylor (Lundstrom) – Parlett, Morrisonn, Mantyla, Gysbers, Jurčina, Katic, Deutsch – Smoleňák, Saarinen, Mertl – Brule, Bolduc, Bjorkstrand – Genoway, Hedberg, Jamtin – Glumac, Perkovič, Arkalov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Medveščak Záhřeb: Taylor (Lundstrom) – Parlett, Morrisonn, Mantyla, Gysbers, Jurčina, Katic, Deutsch – Smoleňák, Saarinen, Mertl – Brule, Bolduc, Bjorkstrand – Genoway, Hedberg, Jamtin – Glumac, Perkovič, Arkalov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sergej Bělijajev, Jevgenij Gamalej – Andrej Maťuša, Jakov Palej
Diváci: 5000
Autorem vítězné branky je ANTON GLINKIN.
TUUKKA MANTYLA využívá přesilovou hru a vyrovnává na 1:1!! Tuukka Mantyla tvrdě vypálil od modré čáry a jeho střela letící těsně nad ledem zamířila přesně k levé tyči. Asistence: Simon Gysbers, Jesse Saarinen.