Slovensko – Česko | 0:2 (kon.) | | | Švédsko – USA | 1:0 (kon.) | | | Rusko – Finsko | 6:4 (kon.) |
Kanada – Dánsko | 6:1 (kon.) |
Třinec – Vítkovice | 3:0 (kon.) | | | Plzeň – Litvínov | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Liberec | 3:5 (kon.) |
Chomutov – Zlín | 1:5 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 5:2 (kon.) | | | Pardubice – K. Vary | 3:0 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 4:3 (po pr.) |
Třebíč – Most | 0:5 (kont.) | | | Přerov – Motor ČB | 5:3 (kon.) | | | Kladno – Šumperk | 6:2 (kon.) |
Prostějov – Litoměřice | 5:2 (kon.) | | | Slavia – Havířov | 1:4 (kon.) | | | Kadaň – Jihlava | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Ottawa – Boston | 3:1 (kon.) | | | Florida – Columbus | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – Toronto | 1:3 (kon.) |
Dallas – St. Louis | 3:0 (kon.) | | | Chicago – Carolina | 1:2 (kon.) | | | Winnipeg – Pittsburgh | 1:0 (kon.) |
Colorado – Arizona | 1:2 (po pr.) | | | Anaheim – Philadelphia | 4:2 (kon.) | | | Calgary – Edmonton | 5:3 (kon.) |
Magnitogorsk – Dynamo Moskva | 2:1 (kon.) | | | Čeljabinsk – Záhřeb | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Ufa – Viťaz | 3:0 (kon.) |
Nižněkamsk – HC Slovan | 0:1 (1:2 po s.n.) | | | Riga – N.Novgorod | 1:4 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 4:6 (kon.) |
Lugano – Jokerit | 4:6 (kon.) | | | Team Canada – Davos | 2:0 (kon.) |
Finsko – Slovensko | 6:2 (kon.) | | | Německo – Česko | 1:5 (kon.) |
Finsko – Česko | 8:1 (kon.) |
Slovensko – Německo | 4:5 (po pr.) |
Banská Bystrica – Trenčín | 1:3 (kon.) | | | Košice – Martin | 4:2 (kon.) | | | Piešťany – Zvolen | 2:5 (kon.) |
Nitra – Poprad | 1:2 (po pr.) | | | Žilina – Skalica | 5:4 (kon.) |
Michalovce – Detva | 5:0 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves | 11:1 (kon.) | | | Bardejov – Trnava | 5:1 (kon.) |
Topoľčany – Humenné | 7:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Nové Zámky | 0:8 (kon.) | | | Senica – Prešov | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Litoměřice – Pickering Panthers | 3:4 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 3:6 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 6:1 (kon.) | | | K. Vary – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Ševci Zlín – HC Litvínov | 3:7 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Liberec – Sparta | 1:4 (kon.) |
Ševci Zlín – Vítkovice | 0:4 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 3:4 (0:1 po s.n.) |
po prodl.
HC Kometa Brno
4:3
(3:1, 0:2, 0:0 - 1:0)
HC Olomouc
Matěj Laža
Branky a nahrávky:
4. Dostálek (Káňa, Němec), 5. Raška (Koreis, Malec), 12. Hruška (Němec, Stehlík), 62. Hruška (Malec) – 18. Buc (Houdek), 29. Herman (Valenta), 33. Zeman (Kafka)
Rozhodčí: Čech, Šír – Brejcha, Suchánek
Diváci: 7700
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Čiliak (Falter) – Kaberle (A), Kuboš, Malec, Štindl, Stehlík, Trška – Ostřížek, Hruška (A), Vondráček, Káňa, Němec, Dostálek, Burian, Čermák (C), Zohorna, Raška, Koreis, Dočekal.
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Vošvrda (od 12. Konrád) – Vyrůbalík (C), Houdek, Jaroměřský, Valenta, Ondrušek (A), Staněk, Škůrek – Laš (A), Knotek, Buc, Vodný, Řípa, Eberle, Mikúš, Zeman, Kafka, Holec, Herman, Jergl, Kucharczyk.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Olomouc: Vošvrda (od 12. Konrád) – Vyrůbalík (C), Houdek, Jaroměřský, Valenta, Ondrušek (A), Staněk, Škůrek – Laš (A), Knotek, Buc, Vodný, Řípa, Eberle, Mikúš, Zeman, Kafka, Holec, Herman, Jergl, Kucharczyk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čech, Šír – Brejcha, Suchánek
Diváci: 7700
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Staněk - 2 min., vražení na hrazení + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Káňa - 2 min., hrubost).