Pardubice – Sparta 3:6 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:1 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 5:2 (kon.)
Ševci Zlín – HC Litvínov 3:7 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 2:3 (1:2 po s.n.) | Liberec – Sparta 1:4 (kon.)
Ševci Zlín – Vítkovice 0:4 (kon.) | K. Vary – HC Litvínov 3:4 (0:1 po s.n.)
po s.n. (1:2)
HC Dynamo Pardubice
2:3 (1:1, 0:1, 1:0 - 0:0)
BK Mladá Boleslav
Pondělí 28.12.2015, 12:30 • ZS Luďka Čajky • Ševci Cup 2015 • O 7. - 8. místo

V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Autorem vítězné branky je OSKAR HAAS.

44:58
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Pouhé dvě sekundy před koncem vyrovnáná JIŘÍ KOUTECKÝ na 2:2! Střídačkou Pardubic se ozývá hromové "Jirka! Jirka! Jirka!" Asistence: Kryštof Valkoun, Štěpán Staněk.

44:41
    Král je na střídačce, Dynamo to zkouší se šesti bruslaři na ledě!

42:16
    Pardubice dostanou v závěru zajímavou šanci na vyrovnání. Sommer si jde sednout na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:05
    Výborný zákrok pardubického Krále! Kredba vydoloval puk na brankovišti a pomalu ho zasouval za čáru, gólman Dynama se však natáhl a rukou zastavil letící kotouč!

33:00
    Král se teď rychle přesunul ve svém brankovišti a dobře vyrazil hokejkou Medáčkovu střelu z pravého kruhu.

23:24
    Nyní přichází opět trest za špatné střídání, tentokrát však pro Pardubice. Půlpán jde za svůj tým odsedět dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

20:54
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Mladá Boleslav se dočkala odměny za ubráněné oslabení! TOMÁŠ HORÁK se prosadil z prostoru před brankou a posílá své mužstvo do vedení 2:1. Asistence: Tomáš Lhota, David Krédl.

20:00
    Medáček se objevil sám před Králem, ten skvěle vyrazil betonem!

17:39
    Velká šance pro Dynamo. Lhota si jde sednout na dvě minuty za napadení, Boleslav jde tedy do tří!

17:25
    Mladá Boleslav teď špatně vystřídala, což neušlo pozornosti rozhodčího. Němeček odpyká dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

14:08
    Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Andlt – 2 min., hákování). Pardubice si v závěru třetiny zahrají přesilovku.

10:55
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Paleček - 2 min., hákování).

10:30
    Jen milimetry teď chyběly Mladé Boleslavi k druhé brance! Král po zákroku odklouzal do boku, zatímco puk poskakoval na brankovišti a zastavil se na čáře! Sluka se jej hned snažil dorazit do sítě, obránci Pardubic však byli rychlejší.

08:45
    Král se teď v brankovišti pořádně zapotil, protože střela z vrcholu pravého kruhu mu nadělala dost starostí. Útočníci Mladé Boleslavi se navíc hned sjeli k dorážce. Puk skončil těsně vedle!

07:36
    Máme vyrovnáno! Z poměrně nenápadné akce se prosadil PATRIK MEDÁČEK a jeho tým slaví. Asistence: Oskar Haas, Jakub Peca.

00:36
    Výborný začátek pro Pardubice! JAN NOVOTNÝ hned z první akce překonal brankáře Mladé Boleslavi a posílá svůj tým do vedení. Asistence: Matěj Půlpán.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 1. J. Novotný (Půlpán), 45. Koutecký (Valkoun, Staněk) – 8. Medáček (Haas, Peca), 21. Horák (Lhota, Krédl), rozh. náj. Haas