Slavia – Přerov 4:3 (kon.) | Benátky n/J – Motor ČB 4:1 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:4 (po pr.)
Kadaň – Šumperk 3:2 (po pr.) | Třebíč – Ústí n/L 3:1 (kon.) | Most – Litoměřice 1:4 (kon.)

Kadaň právě vstřelila branku!
    A domácí devět vteřin před koncem využívají přesilovou hru. Rohanova střela od modré čáry se odrazila na hůl ROMANA CHLOUBY. Jeho první pokus sice Svoboda skvělým zákrokem zlikvidoval, domácí útočník se však znovu dostal k puku, obtočil se okolo obránce a přeloboval ležícího brankáře. Asistence: Martin Rohan.

63:09
    Milfait se provinil proti pravidlům, odsedí si dvě minuty za podražení, a před domácími je přesilová hra 4 na 3.

59:49
    Sloboda zůstal osamocený před brankou, ale přestřelil!

59:28
    A obrovský tlak domácích nakonec končí brankou! K odraženému puku se dostal ROMAN CHLOUBA, který překonává Svobodu. Asistence: Jakub Trefný, David Kaše.

58:43
    Hosté získali puk a Prokop dostal spoustu prostoru na modré čáře, ale trefil pouze boční síť prázdné branky!

Draci právě vstřelili branku!
    Hosté jsou dnes efektivnějším týmem a znovu se ujímají vedení. Domácí obránci čekali na přerušení hry kvůli střetu Hanuljaka s jedním z útočníků, zatímco DANIEL VRDLOVEC rychle přijel k puku a pohodlně dorazil do odkryté branky. Asistence: Jan Milfait, Tomáš Prokop

41:00
    Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Kaše(KAD)

34:27
    Kadlec ujel sám na Svobodu, ale brankář hostí ukryl puk mezi betony!

33:06
    Kaše mohl dorážet do prázdné branky, ale minul!

32:43
    Domácí budou hrát přesilovou hru 5 na 3! Gewiese obdržel menší trest za zdržování hry.

31:27
    Sotva skončila jedna přesilová hra, začíná další. Puzič(SUM) si odsedí dvě minuty za sekání

29:23
    Milfait si následně počínal příliš agresivně před Hanuljakem a osedí si dvě minuty za sekání

29:23
    Milfait zůstal zapomenutý před Hanuljakem, ale z velké blízkosti Hanuljaka neprostřelil.

23:39
    Dvouminutový trest za sekání obdržel Prokop(SUM)

19:57
    Vyloučení v týmu Salith Šumperk. Plášek si odsedí dvě minuty za hrubost.

13:26
    A domácí vyrovnávají. David Kaše našel volného NICOLASE HLAVU, který střelou z ostrého úhlu překonává Svobodu. Asistence: David Kaše, Jakub Trefný.

10:18
    Hanuljak vyjel za branku, aby pomohl v rozehrávce, ale puk se odrazil na hůl Haase, který jen těsně minul odkrytou branku!

08:24
    Szathmáryho střela od modré čáry končí na horní tyči!

03:26
    Hosté využívají přesilovou hru. Milfait našel osamoceného ALEŠE HOLÍKA, který prudkou střelou otevírá skóre. Asistence: Jan Milfait.

03:10
    Sloboda ujel obraně Šumperka a nastřelil pravou tyč Svobodovy branky.

02:45
    První vyloučení dnešního zápasu. Za nedovolené bránění si dvě minuty odsedí Šťovíček(KAD)

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 14. Hlava (Kaše, Trefný), 60. Chlouba (Trefný, Kaše), 65. Chlouba (Rohan) – 4. Holík (Milfait), 50. Vrdlovec (Milfait, Prokop)

Sportovní klub Kadaň: Hanuljak (Dlouhý) – Szathmáry Trefný, Rohan, Blaha, Charousek, Černý – Kverka, Sloboda, Chrpa – Hlava, Kaše, Kadlec – Vaněk, Vrána, Šťovíček – Chlouba, Huňady, Macháček
    DRACI PARS ŠUMPERK: Svoboda (Zelenka) – Zdráhal, Holík, Gewiese, Sedlák, Puzič, Drtil, Bažant, Bail – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Staněk, Plášek, Haas – Ostřanský, Šebek, Panna – Prokop

Rozhodčí: Krob – Hejl, Bosák