Frosinone – Bologna 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Atalanta BC 2:1 (kon.) | Fiorentina – Carpi FC 2:1 (kon.)
Inter – Chievo 1:0 (kon.) | Juventus – Janov 1:0 (kon.) | Palermo – AC Milán 0:2 (kon.)
Lazio – Neapol 0:2 (kon.) | Sampdoria – Turín 2:2 (kon.) | Empoli – Udinese 1:1 (kon.)
Hellas Verona
2:1 (1:1)
Atalanta Bergamo
Středa 03.02.2016, 20:45Italská Serie A • 23. kolo

90+1
    Nastaveny jsou čtyři minuty, takže ještě obě strany mají šanci něco udělat s výsledkem. Zároveň hostující Pinilla inkasuje žlutou kartu za svůj zákrok
    83. Giampaolo PAZZINI - 2:1

83
    Hellas Verona právě vstřelila branku!
    Jestli byl výkřik na stadionu ve Veroně nyní opravdu obrovský, tak to rozhodně není přehnané tvrzení, protože Hellas se tímto zásahem přibližují ke své první výhře této sezóny. Velmi dobrou akci sehráli domácí fotbalisté ve vápně, kde si rozebrali soupeře a dokázali si najít cestu do zakončení. GIAMPAOLO PAZZINI si pak krásně nabral míč na kopačku a poslal jej do sítě. Ukázková fotbalová akce.

83
    Rozhodčí se činí, rozdává žlutou kartu pro Migliaccia, který fauloval nepříjemně soupeře.

82
    Pinilla přichází z hostující strany na hřiště, vystřídá tak doposud hrajícího spoluhráče Borielleho. Uvidíme, kolik čerstvých sil ještě kádry na hřiště pošlou.

78
    Střídání pokračuje také na domácí straně, Coppola nahradí Ionitu, který si už odpočine a nebude muset dále zasahovat do dějství na hřišti.

76
    Gómez už si dnes nezahraje a odchází na střídačku, hostující lavička místo něj do hry posílá D. Brivia. Je tu tedy další síla pro Atalantu.

69
    Hosté střídají. Střelec zatím jediné branky Atalanty Conti pošle místo sebe do hry Raimondiho.

68
    Romulo je poslán do hry a místo něj na střídačku míří fotbalista M. Albertazzi.
    65. Výborný zákrok domácího brankáře

65
    Domácí brankář měl plné ruce práce s tím, aby zabránil inkasování druhé braky. Vytasil se hned dvěma zásahy v krátkém časovém rozmezí a podržel Veronu nad vodou.
    54. Červená karta po 2. žluté

54
    Nekompromisní červená karta, která nyní letí z ruky hlavního rozhodčího směrem k jednomu z mužů v bílém trikotu. Ten totiž v samostatném úniku sundal soupeře. Dramé si tedy už nezahraje.

46
    Hned na úvod poločasu domácí střídání, místo střelce branky Siligardiho přišel do hry Emanuelson, který tak dostane prostor ke hře.
    45+3. Další dobrá šance Verony v krátkém časovém sledu

45+3
    Domácí promarnili obrovskou šanci, do které se dostával jeden z domácí forvardů. Klidně už tu mohlo být vedení pro Veronu, ale míč skončil mimo dosah tří tyčí.

45+2
    Ještě jedna žlutá karta, rozhodčí s nimi dnes rozhodně nešetří. Dostane ji domácí Ionita.

43
    Třetí žlutá karta v prvním poločase, ta se připíše na konto hráče hostů de Roona.
    42. Luca SILIGARDI - 1:1

42
    Obrovská radost na domácím stadionu, kterou si ale za poslední bojovné okamžiky Verona určitě zasloužila. Přestože se nedá tvrdit, že by domácí celek byl lepším mužstvem na trávníku, určitě se snažil více v posledních chvílích zabojovat. A tak není divu, že LUCA SILIGARDI svou trefu pořádně oslavil. Uvidíme, co si pro nás hráči do konce poločasu připraví.
    30. Andrea CONTI - 0:1

30
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Tak se přeci jen dočkáme první branky utkání ještě v prvním poločase, po poměrně překvapivé akci se prosazují fotbalisté Bergama. Krásnou nahrávku dostal na svou kopačku před skoro polovinu volné branky ANDREA CONTI, jenž ochránci svatyně Verony nedal vesměs žádné šance. Tato branka může být pro hostující partu hodně psychicky důležitá.

20
    Vzduchem vlaje v krátké době druhá žlutá karta, tentokráte ovšem pro muže na druhé straně barikády. Dramé totiž sundal soka nohou a za to musel být potrestán.

15
    Máme tu první žlutou kartu utkání, dostane ji za svůj zákrok na protihráče muž v dresu Hellas Verona Albertazzi.
    14. Tato střela do sítě neplatila, domácí fanoušci se radovali nadarmo

14
    Domácí sice docílili branky a už se celý stadion začal radovat, ale hlavní rozhodčí ukazuje, že tento zásah platit nebude. Z první větší akce duelu tak hnedka mohla být branka Verony.