Mountfield HK – Slavia 6:5 (po pr.) | HC Litvínov – Opava 10:4 (kon.) | Zlín – Liberec 4:5 (po pr.)
Kladno – Jihlava 6:5 (kon.) | Letňany – Havířov 0:1 (kon.) | Vítkovice – Chomutov 1:4 (kon.)
Pardubice – Vsetín 7:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Třinec – HC Plzeň 4:1 (kon.)
K. Vary – Poruba 5:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
HC Plzeň 1929
Pátek 05.02.2016, 18:00 • Werk aréna • Extraliga staršího dorostu • 11. kolo

48:51
    Vojtěch Brabec oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za krosček.

35:59
    Domácí obránce Ondřej Hrachovský se provinil krosčekem a na dvě minuty tak oslabuje svůj tým.

31:05
    Znovu se bude vylučovat na straně Plzně, za podražení míří na trestnou lavici Vlastimil Kačena.

18:21
    Martin Červenka musí dnes již podruhé na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za podražení.

15:52
    Teď si ovšem početní výhodu zahrají hosté, jelikož je na dvě minuty vyloučen Jan Kalus a znovu je prohřeškem vysoká hůl.

11:11
    A znovu se hosté provinili vysokou holí, na trestnou lavici tentokrát musí Dominik Sedláček.

08:47
    Martin Červenka je prvním vyloučením v dnešním utkání, na trestné lavici si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 10. Timotej Marguš (Radzienciak, Mach), 40. Hrehorčák (Stuchlík), 44. Klocek (Raška, Peterek), 48. Krzak (Vochozka, Stuchlík) – 39. Eret (Matiášek, Rubner)

HC Oceláři Třinec: Loubal (Ochman) – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Klocek, Brabec, Timotej Marguš, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Vochozka, Peterek, Mach, Hrehorčák, Przybyla, Kalus, Raška, Najsar, Molin
    HC Plzeň 1929: Krasanovský (R. Červenka) – Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel, Čechura, Sedláček – Váňa, Matiášek, Rubner, Chalupa, M. Červenka, Eret, Straka, D. Roubal, Kovařík, Penc, Hanzlík, J. Roubal

Rozhodčí: Fiala – Barteček, Vengřín