Třinec – Pardubice | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Plzeň – Olomouc | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Chomutov – Vítkovice | 3:5 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 3:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Liberec | 5:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Litvínov | 1:6 (kon.) |
Sparta – K. Vary | 6:1 (kon.) |
Buffalo – Boston | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | NY Rangers – Minnesota | 4:2 (kon.) | | | Washington – NY Islanders | 3:2 (kon.) |
Toronto – New Jersey | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Ottawa – Edmonton | 2:7 (kon.) | | | Florida – Detroit | 6:3 (kon.) |
St. Louis – San Jose | 1:3 (kon.) | | | Nashville – Philadelphia | 3:6 (kon.) | | | Colorado – Dallas | 3:4 (po pr.) |
Arizona – Chicago | 4:5 (po pr.) | | | Vancouver – Columbus | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Los Angeles – Anaheim | 2:4 (kon.) |
Magnitogorsk – Čerepovec | 4:3 (kon.) | | | Čeljabinsk – N.Novgorod | 4:2 (kon.) | | | Ufa – CSKA Moskva | 1:0 (kon.) |
Toljatti – Novosibirsk | 2:1 (po pr.) | | | Kazaň – Novokuzněck | 3:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Minsk | 3:2 (po pr.) |
Dynamo Moskva – Jokerit | 5:2 (kon.) | | | Petrohrad – Chanty-Mansijsk | 7:2 (kon.) | | | Soči – Omsk | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Spartak Moskva – Jekatěrinburg | 2:4 (kon.) | | | Riga – Barys | 2:3 (kon.) |
Znojmo – Bolzano | 6:4 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 5:3 (kon.) | | | Sparta – HC Plzeň | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Č. Budějovice – K. Vary | 5:1 (kon.) |
Mountfield HK – Slavia | 6:5 (po pr.) | | | HC Litvínov – Opava | 10:4 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 4:5 (po pr.) |
Kladno – Jihlava | 6:5 (kon.) | | | Letňany – Havířov | 0:1 (kon.) | | | Vítkovice – Chomutov | 1:4 (kon.) |
Pardubice – Vsetín | 7:1 (kon.) | | | Olomouc – Mladá Boleslav | 2:4 (kon.) | | | Třinec – HC Plzeň | 4:1 (kon.) |
K. Vary – Poruba | 5:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Zvolen | 2:6 (kon.) | | | Košice – Skalica | 0:0 (zruš.) | | | Martin – Poprad | 5:3 (kon.) |
Nitra – Žilina | 5:0 (kon.) | | | Piešťany – Trenčín | 4:3 (po pr.) |
Bardejov – Prešov | 3:2 (kon.) | | | Senica – Spišská N. Ves | 4:5 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 1:2 (kon.) |
Pov. Bystrica – Detva | 4:5 (kon.) | | | Michalovce – Topoľčany | 5:2 (kon.) |
Hluboká n.V. – Veselí nLuž. | 5:8 (kon.) | | | Moravská Třebová – Choceň | 5:2 (kon.) |
Vsetín – Poruba | 4:6 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Chrudim | 2:6 (kon.) | | | Havířov – Opava | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Přerov – Uh.Brod | 7:4 (kon.) | | | Litoměřice – Kobra | 4:6 (kon.) |
konec
HC Oceláři Třinec
4:1
(1:0, 1:1, 2:0)
HC Plzeň 1929
48:51
|
Vojtěch Brabec oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za krosček.
|
|
35:59
|
Domácí obránce Ondřej Hrachovský se provinil krosčekem a na dvě minuty tak oslabuje svůj tým.
|
|
31:05
|
Znovu se bude vylučovat na straně Plzně, za podražení míří na trestnou lavici Vlastimil Kačena.
|
|
18:21
|
Martin Červenka musí dnes již podruhé na trestnou lavici, kde si odpyká dvě minuty za podražení.
|
|
15:52
|
Teď si ovšem početní výhodu zahrají hosté, jelikož je na dvě minuty vyloučen Jan Kalus a znovu je prohřeškem vysoká hůl.
|
|
11:11
|
A znovu se hosté provinili vysokou holí, na trestnou lavici tentokrát musí Dominik Sedláček.
|
|
08:47
|
Martin Červenka je prvním vyloučením v dnešním utkání, na trestné lavici si odpyká dvě minuty za vysokou hůl.
|
Branky a nahrávky:
10. Timotej Marguš (Radzienciak, Mach), 40. Hrehorčák (Stuchlík), 44. Klocek (Raška, Peterek), 48. Krzak (Vochozka, Stuchlík) – 39. Eret (Matiášek, Rubner)
Rozhodčí: Fiala – Barteček, Vengřín
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Loubal (Ochman) – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Klocek, Brabec, Timotej Marguš, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Vochozka, Peterek, Mach, Hrehorčák, Przybyla, Kalus, Raška, Najsar, Molin
Náhradníci:
Trenér:
HC Plzeň 1929: Krasanovský (R. Červenka) – Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel, Čechura, Sedláček – Váňa, Matiášek, Rubner, Chalupa, M. Červenka, Eret, Straka, D. Roubal, Kovařík, Penc, Hanzlík, J. Roubal
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Plzeň 1929: Krasanovský (R. Červenka) – Kačena, Štěpánek, Staněk, Váchal, Čada, Sysel, Čechura, Sedláček – Váňa, Matiášek, Rubner, Chalupa, M. Červenka, Eret, Straka, D. Roubal, Kovařík, Penc, Hanzlík, J. Roubal
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fiala – Barteček, Vengřín
Diváci:
Martina Sikorová