Vsetín – Poruba 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Chrudim 2:6 (kon.) | Havířov – Opava 3:4 (0:2 po s.n.)
Přerov – Uh.Brod 7:4 (kon.) | Litoměřice – Kobra 4:6 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:6 (2:1, 2:3, 0:2)
HC RT TORAX Poruba
Pátek 05.02.2016, 16:30 • Zimní stadion Na Lapači • Liga juniorů • 28. kolo

55:49
    Poruba právě vstřelila branku! MAREK PĚNČÍK využil nepřehledné situace a poslal kotouč mezi betony Stojara. Asistence Adam Kropka.

55:34
    Do konce utkání je vyloučen Patrik Gola za nesportovní chování.

52:57
    Je vyloučen hráč hostů Šustala do konce utkání a 2 minuty za něj odsedí Boháč.

51:28
    Je vyloučen hráč hostů Robin Gola a domácí si zahrají 55 sekund přesilovku 5 na 3.

50:23
    Janošek se dostal do úniku. Střela mířila mezi nohy a tu si Zavadil pohlídal. Bohužel zároveň s tím byl Janošek faulován Kropkou, který si odsedí dvě minuty za sekání.

48:10
    Poruba právě vstřelila branku! PATRIK GOLA vystřelil z otočky a vymetl Stojarovy levý horní roh. Bez asistence.

39:51
    Jsou vyloučeni za domácí Vašíček faul loktem a za hosty Šustala hrubost.

38:02
    Poruba právě vstřelila branku!O vyrovnání se před ležícím Stojarem postaral MAREK SMRČKA. Asistence Dominik Moravčík.

31:24
    Je vyloučen domácí kapitán Lukáš Kuchařík za vrážení na hrazení.

30:06
    Vsetín právě vstřelil branku!
    MIROSLAV JANOŠEK si to namířil přesně na levý kruh odkud trefil levé rameno Zavadila a dostal tak kotouč do branky. Bez asistence.

28:32
    Poruba právě vstřelila branku !ADAM KROPKA se postaral o vyrovnání. Z mezikruží pro něj nebyl problém prostřelit nepřipraveného a nechráněného Stojara. Asistence Marek Smrčka.

25:54
    Adam Toman se společně s Miroslavem Janoškem dostali do uvolnění a ADAM TOMAN bezvadně zpracoval přihrávku Janoška a zakončil přímo mezi betony. Asistence Miroslav Janošek.

24:24
    Poruba právě vstřelila branku! A je vyrovnáno. DOMINIK MORAVČÍK to namířil přesně nad hlavu Stojara. Střela olízla horní tyčku, ale cestu do branky si našla. Asistence Adam Kropka.

18:16
    Domácí na nic nečekají a navyšují brankový náskok. Střelou ONDŘEJE TYDLAČKY, který už podruhé potrestal nepozornost Zavadila. Asistence Miroslav Janošek.

17:07
    A je vyrovnáno. MIROSLAV JANOŠEK si počkal na přihrávku před Zavadila a bezproblému trefil odkrytou část branky. Asistence Adam Toman, Ondřej Tydlačka.

08:48
    Hostující Šustala je vyloučen za hákování.

06:24
    Kuchařík se dostal do úniku, jeho střela ale skončila mezi betony Zavadila.

04:13

Poruba právě vstřelila branku!
    DOMINIK MORAVČÍK dostává svůj tým do vedení. Přesnou střelou z levého kruhu propálil Stojara a využil tak zbytku přesilové hry. Asistence Marek Smrčka.

02:50
    A hraje se 5 na 3, chybou Vojtěcha Vašíčka, který je odsouzen ke dvěma minutám za sekání.

02:12
    Domácí Rýpar si odsedí dvě minuty za hákování.

Kristýna Zigmundová

Branky a nahrávky: 18. Janošek (Tydlačka, Toman), 19. Tydlačka (Janošek), 26. Toman (Janošek), 31. Janošek – 5. Moravčík (Smrčka), 25. Moravčík (Kropka), 29. Kropka (Smrčka), 39. Smrčka (Moravčík), 49. Gola P., 56. Pěnčík (Kropka)

VHK ROBE Vsetín: Stojar (Machač) – Vašíček, Svozílek, Rýpar, Vítek – Janošek, Konopka, Toman, Kuchařík, Grygar, Tydlačka.
    HC RT TORAX Poruba: Zavadil (Sroka) – Štěpán, Šustala, Ščurek, Široký, Kropka, Boháč – Gola P., Gola R., Sysala, Moravčík, Bialoň, Stupka, Vilček, Pěnčík, Mládek, Smrčka, Csabala, Kurník.