Jihlava – Chomutov 0:5 (kon.) | Kladno – HC Plzeň 8:3 (kon.) | Pardubice – Třinec 2:6 (kon.)
Mountfield HK – Vítkovice 2:5 (kon.) | Sparta – Olomouc 8:2 (kon.) | Č. Budějovice – Zlín 6:0 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    A o deset minut později se prosadil ALEX PISARIK, Oceláři tak vedou 6:2! Asistence: Jam Hladoník.

41:04
    MATĚJ MURÍN zařizuje opět gólový vstup Třince do třetiny, Oceláři tak po jeho zásahu vedou 5:2! Asistence: Matěj Roman a Alex Pisarik.

40:01

40:00

36:39
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubičtí mladíci zpět snižují na rozdíl dvou gólů, v 37. minutě se prosadil MARTIN KRAJŇÁK. Asistence: Roman Benýšek a Denis Kusý.

34:48
    Oceláři si berou zpátky tříbrankový náskok, trefil se LUDVÍK PETRÁK. Asistence: Matěj Murín a Michal Roman.

27:22
    Domácí tým střílí první gól, ve 28. minutě se po Velinského pasu trefil DOMINIK DUŠEK. Asistence: Radek Velinský.

24:57
    Oceláři jdou na začátku druhé části hry do tříbrankového vedení, ve 25. minutě se prosadil ALEX PISARIK. Asistence: Eryk Sztwiertnia a Jan Hladoník.

20:01

20:00

7:33
    V osmé minutě vedou hosté již o dva góly, brankově se prosadil JAN ZAHRADNÍČEK. Asistence: Adam Flok a Martin Pala.

0:12
    Slezané jdou hned na samém začátku utkání do vedení, už po 12 sekundách hry se trefil JAKUB LACKA. Asistence: Michal Roman.

00:01

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Červený) – Beran, Horyna, Nedbal, Benýšek, Šklíba, Faltys – Pipek, Krajňák, Kusý – Rohlík, Hoskovec, Panna – Dušek, Martinec, Velinský – Hlaváček, Barkóci.

HC Oceláři Třinec: Loubal (Fendrich) – Adámek, Bartko, Janiczek, Pisarik, Roman, Stránský, Zahradníček – Flok, Hladoník, Hrehorčák, Lacka, Lorek, Murín, Pala, Petrák, Romana, Sztwiertnia, Švaňa.

Rozhodčí: Veinfurter – Lučan, Pechánek.

Páteční hokejový program v pardubické Tipsport areně odstartuje souboj domácího Dynama s druhým týmem juniorské tabulky s Třincem.

Oba soupeře dělí 34 bodů. První vzájemný zápas v Třinci získali Oceláři 4:3 v prodloužení.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30 a budeme z něj přinášet změny stavu.

Jan Hrabal

Branky a nahrávky: 28. Dušek (Velinský), 37. Krajňák (Benýšek, Kusý) – 1. Lacka (Roman), 8. Zahradníček (Flok, Pala), 25. Pisarik (Sztwiertnia, Hladoník), 35. Petrák (Murín, Roman), 42. Murín (Roman, Pisarik), 52. Pisarik (Hladoník)

Rozhodčí: Veinfurter – Lučan, Pechánek