Utrecht – Den Haag 2:2 (kon.) | Heracles – Cambuur 3:1 (kon.) | Arnhem – Feyenoord 0:2 (kon.)
Ajax – Nijmegen 2:2 (kon.)
Ajax Amsterdam
2:2 (1:1)
NEC Nijmegen
Neděle 13.03.2016, 16:45 • Amsterdam ArenA, Amsterdam • Nizozemská Eredivisie • 27. kolo
    82. Christian SANTOS - 2:2

82
    Nijmegen právě vstřelil branku!
    Z následného protiútoku se Nijmegen prosazuje, a přibližuje se zisku bodu ze hřiště slavného Ajaxu! Celou akci táhl po pravé straně obránce Kane, který našel ve vápně CHRISTIANA SANTOSE, který se dostal před van der Hoorna, a přesnou hlavičkou překonal Cillessena!
    51. Arkadiusz MILIK - 2:1

51
    Ajax právě vstřelil branku!
    A domácí celek se dostává na začátku druhého poločasu do vedení! Za současného stavu se navíc Ajax dostane do čela tabulky! Nijmegen chyboval na útočné polovině, a Ajax šel do protiútoku. Lví podíl na brance má Younes, který se krásně uvolnil v levé části vápna, a následným stříleným centrem našel ARKADIUSZE MILIKA, který dopravil míč do sítě!
    19. Navarone FOOR - 1:1

19
    Ale pozor! Nijmegen o tři minuty později srovnává stav na 1:1! Na pravé straně operoval s míčem Kane, který následnou přihrávkou našel volného NAVARONE FOORA, který udělal kličku do středu, a poslal míč přesně k tyči do protipohybu Cillessena!
    16. Arkadiusz MILIK - 1:0

16
    Ale teď už se domácí celek dostává zcela zaslouženě do vedení! Ve středu hřiště chyboval Santos, kterého dokázal obrat o míč skvěle napadající Gudelj. Následně se míč odrazil do míst, kde se nacházel ARKADIUSZ MILIK, jehož úvodní střela byla zablokovaná. Následně polský útočník předvedl krásný lob, kterým dostal míč do sítě!