Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 1. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 2. den | (kon.) |
Drezura jednotlivci - den druhý | Vítěz: W. Fox-Pitt (GBR) (kon.) | | | Drezura týmy - den druhý | Vítěz: Německo (kon.) |
Do 48 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Tanasanová (THA) (kon.) | | | Do 56 kg (muži) | Luis Alberto Garcia Brito (DOM) (kon.) |
Do 53 kg (ženy) | Vítěz: Kanae Yagiová (kon.) | | | Do 53 kg - finále (ženy) | Vítěz: Š.-Č. Hsuová (TPE) (kon.) |
Do 52 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 66 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 52 kg - odpolední část (ženy) | Vítěz: M. Kelmendiová (KOS) (kon.) | | | Do 66 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: F. Basile (ITA) (kon.) |
C1 - rozjížďky (muži) | Vítěz: S. Tasiadis (GER) (kon.) | | | K1 - rozjížďky (muži) | Vítěz: G. De Gennaro (ITA) (kon.) |
400m polohový závod - finále (muži) | Vítěz: K. Hagino (JAP) (kon.) | | | 100m motýlek - semifinále (ženy) | (kon.) |
400m volný styl - finále (muži) | Vítěz: M. Horton (AUS) (kon.) | | | 400m polohový závod - finále (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) |
100m prsa - semifinále (muži) | (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) | Vítěz: Austrálie (kon.) |
100m znak - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Bakerová (USA) (kon.) | | | 200m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: S. Jang (CHN) (kon.) |
100m prsa - rozplavby (ženy) | Vítěz: L. Kingová (USA) (kon.) | | | 100m znak - rozplavby (muži) | Vítěz: C. Lacourt (FRA) (kon.) |
400m volný styl - rozplavby (ženy) | Vítěz: K. Ledecká (USA) (kon.) | | | 4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Rusko (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Trap - kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Trap - den první (muži) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (ženy) | Vítěz: Čang Meng-süe (CHN) (kon.) |
Trap - finále (ženy) | Vítěz: C. Skinnerová (AUS) (kon.) |
Individuální závod (ženy) | Anna Van der Breggenová (kon.) |
Týmová soutěž - vyřazovací část (ženy) | (kon.) | | | Týmová soutěž - o medaile (ženy) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Dvouhra (muži) – 1. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 2. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 2. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 3. kolo | (kon.) |
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 69 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
3m prkno synchron (ženy) | (kon.) |
Kvalifikace (muži) - subdivize 3 | (kon.) | | | Kvalifikace (ženy) - subdivize 1 | (kon.) |
Kvalifikace (ženy) - subdivize 2 | (kon.) | | | Kvalifikace (ženy) - subdivize 3 | (kon.) |
Kvalifikace (ženy) - subdivize 4 | (kon.) |
Fleret, jednotlivci (muži) | Vítěz: D. Garozzo (ITA) (kon.) |
Večerní skupinové zápasy | (kon.) | | | Odpolední skupinové zápasy | (kon.) |
O umístění a čtvrtfinále | (kon.) |
Kanada - Německo | 2:6 (kon.) | | | Španělsko - Brazílie | 7:0 (kon.) |
Velká Británie - Nový Zéland | 2:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Irsko | 5:0 (kon.) |
Velká Británie - Austrálie | 2:1 (kon.) | | | Nový Zéland - Jižní Korea | 4:1 (kon.) |
Japonsko - Indie | 2:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Španělsko | 5:0 (kon.) |
Čína - Německo | 1:1 (kon.) |
Francie - Černá Hora | 4:7 (kon.) | | | Brazílie - Austrálie | 8:7 (kon.) |
konec
Do 66 kg - odpolední část (muži)
Vítěz: F. Basile (ITA)
A to byl poslední duel dnešního dlouhého judistického programu.
(22:38:10)
|
||
Baul An jako by pořád nechtěl věřit tak rychlému a hlavně nezvládnutému finále, Ital Basile byl nesmírně aktivní a šel si tvrdě za olympijským zlatem.
|
||
To bylo rychlé, Ital Fabio Basile vítězí po minutě a čtyřiadvaceti sekundách na ippon a stává se olympijským vítězem.
|
||
Japonec Akinobu Osako povede finálový souboj Ana a Basileho.
|
||
A je tu souboj o zlato! Ve finále si to rozdá Ital Fabio Basile a Jihokorejec Baul An!
|
||
Sledujte tisíce přímých přenosů na TV Tipsport, největší internetové sportovní televizi!
|
||
Masaši Ebinuma tak bere bronzovou medaili v mužské kategorii do 66 kg.
|
||
Je to jasné, japonskému judistovi se povedla technika seoi-nage a na ippon vítězí, zklamaný Kanaďan Bouchard již ví, že bronz dnes nevybojuje.
|
||
Ale Japonec získává bod za yuko a rázem je on blízko bronzové medaili.
|
||
První šido pro japonského judistu.
|
||
A máme zde druhý souboj o bronzovou medaili v mužské kategorii do 66. kg, Kanaďan Bouchard bojuje s Japonecem Ebunuma.
|
||
Sobirov přehodil soupeře na záda a nakonec předvádí techniku okuri-eri-jime, tedy škrcení a zápas končí, Uzbek vítězí na ippon a získává bronz!
|
||
V prvním souboji o bronzovou medaili sledujeme Uzbeka Sobirova a Slovince Gomboce.
|
||
A jdeme do kategorie žen, kde se bude bojovat o medaili!
|
||
Ital Fabio Basile postupuje do finále, v semifinále uspěl nad Slovincem Adrianem Gombocem.
|
||
Půl minuty boje dělí Itala od postupu do finále.
|
||
Druhé šido pro Adriana Gomboce, bronzový medailista z ME, Ital Basile, má nakročeno do souboje o zlato.
|
||
Zatím vyrovnaný souboj až do této chvíle, kdy je Slovinec napomínán.
|
||
Ve druhém semifinále budeme sledovat souboj světové devatenáctky, Slovince Adriana Gomboce s bronzovým medailistou z ME, Italem Fabio Basilem.
|
||
Pozor, dlouho vyrovnaný souboj nakonec rozhodla technika tani-otoši v podání Jihokorejce Baula An, který za ní získává bod a to stačí k vítězství na yuko a postupu do finále!
|
Martin Dvořák