Mountfield HK – Písek 14:0 (kon.) | Zlín – Havířov 3:0 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 4:0 (kon.)
Letňany – Chomutov 1:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 5:4 (kon.) | Pardubice – Kolín 6:0 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 2:0 (kon.) | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 6:2 (kon.)
Slavia – Sparta 3:1 (kon.)
Mountfield HK
14:0 (5:0, 4:0, 5:0)
IHC Králové Písek
Pátek 09.09.2016, 15:00 • Malá hala FORTUNA arény, Hradec Králové • Extraliga staršího dorostu • 3. kolo

50:46
    Norris je vyloučen na dvě minuty za sekání. Šance pro Mountfield na gól s pořadovým číslem 12.

43:56
    Další vyloučení v mužstvu Jihočechů. Stárek dostává trest na dvě minuty za držení protihráče. Lvi budou hrát devětapadesát vteřin přesilovku pět na tři.

42:55
    Lang dostává dvě minuty za napadení. Hradečtí mají další šanci zvýšit svůj náskok.

39:08
    Pejša je vyloučen na dvě minuty za podražení. Další možnost pro Lvy zvýšit náskok.

34:55
    Vyloučení v týmu IHC Písek. Chval dostává dvě minuty za vysokou hůl. Lvi budou hrát minutu a osmatřicet vteřin přesilovku pět na tři.

34:33
    Přesilovka pro Mountfield. Na trestnou lavici putuje Stárek na dvě minuty za podražení.

31:16
    Tvrdé naražení protihráče na mantinel odpyká Stauber dvěma minutami na trestné lavici – nedovolené bránění.

29:36
    Další přesilovka pro Písek. Na trestné lavici už sedí Pažourek – dvě minuty za vysokou hůl.

26:37
    Jonáš dostává dvě minuty za krosček, ačkoliv se brání, že byl sám atakován nedovoleně. Přesilovka pro Písek.

19:05
    Teď už se ale bude po zásluze vylučovat. Na trestnou lavici usedá hráč Mountfieldu Dominik Šedivý, jenž na svou obranu zvedl hůl, za což dostává vyšší trest na 2 + 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku.

15:58
    Přesilovku si vyzkouší také Jihočeši! Viktorin dostává dvě minuty za faul kolenem.

11:07
    Druhá přesilovka pro Mountfield, na trestnou lavici usedá Lang za zdržování hry.

06:23
    Šance pro zvýšení náskoku! Vokoun dostává dvě minuty za podražení. Přesilovka pro Východočechy!

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 4. Jirásek (Mašín), 7. Jirásek (Havelec, Mašín), 8. Martinec (Jirásek, Pohl), 12. Sklenář (Hašek, Jonáš), 13. Šedivý (Matouš, Maršík), 22. Maršík (Sklenář), 31. Jirásek (Mašín), 36. Jirásek (Mašín, Martinec), 40. Matouš (Šedivý, Maršík), 41. Havelec (Jirásek, Mašín), 46. Mašín (Jirásek, Havelec), 52. Maršík (Hašek, Martinec), 53. Sklenář, 59. Maršík (M. Kukla)

Mountfield HK: Kouba (Dvořák) – Martinec, Voňka, Pohl, Krištof, Kynčl, Viktorin, Jonáš, M. Kukla – Šedivý, Sklenář, Mašín, Pažourek "C", Matouš, Havelec, Jirásek, Jakubec, Vaňát, Hašek, Šlaicher, Maršík. Trenér: Miroslav Krupka.
    IHC Králové Písek: Křepela (40. Buchta) – Kopenec, Pokorný, L. Kukla, Chval, Lang, Stárek – Waller, Svoboda, Vokoun, Hakl, Norris, Pejša, Novák, Přibyl, Šebesta "C", Stauber, Měchura. Trenér: Jindřich Setikovský.

Rozhodčí: Wagner – Řezníček, Zeman