Mladá Boleslav – Dukla Praha | 1:0 (kon.) | | | Příbram – Slovácko | 0:1 (kon.) | | | Zlín – Jablonec | 2:2 (kon.) |
Slavia – Karviná | 1:0 (kon.) |
Sokolov – Varnsdorf | 3:2 (kon.) | | | Ostrava – Č. Budějovice | 3:2 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Vítkovice | 5:2 (kon.) |
Vlašim – Pardubice | 1:0 (kon.) | | | Opava – Prostějov | 3:1 (kon.) |
Swansea – Liverpool | 1:2 (kon.) | | | Hull City – Chelsea | 0:2 (kon.) | | | Sunderland – West Brom | 1:1 (kon.) |
Watford – Bournemouth | 2:2 (kon.) | | | West Ham – Middlesbrough | 1:1 (kon.) |
Granada – Leganés | 0:1 (kon.) | | | Sevilla – Alavés | 2:1 (kon.) | | | Osasuna – Las Palmas | 2:2 (kon.) |
La Coruňa – Gijón | 2:1 (kon.) |
Bayern – Kolín nad Rýnem | 1:1 (kon.) | | | Hertha – Hamburg | 2:0 (kon.) | | | Ingolstadt – Hoffenheim | 1:2 (kon.) |
Darmstadt – W. Brémy | 2:2 (kon.) | | | Freiburg – Frankfurt | 1:0 (kon.) | | | Leverkusen – Dortmund | 2:0 (kon.) |
Pescara – Chievo | 0:2 (kon.) | | | Udinese – Lazio | 0:3 (kon.) |
PSG – Bordeaux | 2:0 (kon.) | | | Lille – Nancy | 1:0 (kon.) | | | Dijon – Montpellier | 3:3 (kon.) |
Nantes – Bastia | 1:0 (kon.) | | | Caen – Toulouse | 1:0 (kon.) | | | Méty – Monaco | 0:7 (kon.) |
Myjava – Senica | 2:0 (kon.) | | | Ružomberok – Dunajská Streda | 2:2 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Michalovce | 3:1 (kon.) |
Trnava – Zlaté Moravce | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Podbrezová | 1:0 (kon.) |
Písek – Hořovicko | 2:0 (kon.) | | | Litoměřicko – Olympia Radotín | 1:0 (kon.) | | | Chrudim – Táborsko akademie | 3:3 (5:4 po pen.) |
Tachov – Převýšov | 4:2 (kon.) | | | Dobrovice – Vltavín | 5:1 (kon.) |
Olomouc B – Zlín B | 3:0 (kon.) | | | Líšeň – Hulín | 1:1 (kon.) | | | Blansko – Vyškov | 1:3 (kon.) |
Hlučín – Slovácko B | 0:0 (kon.) | | | Mohelnice – Petřkovice | 4:2 (kon.) | | | Kroměříž – Třebíč | 0:3 (kon.) |
Příbram – Plzeň | 2:2 (13:14 po pen.) | | | Opava – Ostrava | 0:2 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 0:2 (kon.) |
Zlín – Jihlava | 2:2 (7:6 po pen.) | | | Sparta – Hr. Králové | 4:1 (kon.) | | | Slovácko – Hlučín | 7:2 (kon.) |
Teplice – Slavia | 1:2 (kon.) | | | Brno – Karviná | 3:2 (kon.) |
Spiš. N. Ves – FC Košice | 0:1 (kon.) | | | R. Sobota – L. Mikuláš | 0:1 (kon.) | | | MFK Zvolen – Lipany | 3:0 (kon.) |
Martin – Sereď | 2:3 (kon.) | | | Šamorín – Skalica | 0:2 (kon.) | | | B. Bystrica – Pohronie | 1:2 (kon.) |
Poprad – Bardejov | 0:0 (kon.) |
Arnhem – Groningen | 2:1 (kon.) | | | Heerenveen – Eindhoven | 1:1 (kon.) | | | Kerkrade – Nijmegen | 0:1 (kon.) |
GA Eagles – Excelsior | 3:0 (kon.) |
Waregem – Charleroi | 1:1 (kon.) | | | Eupen – Mouscron | 1:4 (kon.) | | | Westerlo – Waasland-Beveren | 1:0 (kon.) |
Lokeren – Kortrijk | 2:1 (kon.) |
Rio Ave – Estoril | 1:2 (kon.) | | | Chaves – Belenenses | 3:1 (kon.) | | | Guimarães – Sporting | 3:3 (kon.) |
Nacional – Porto | 0:4 (kon.) |
Wolfsberger – Rheindorf Altach | 1:2 (kon.) | | | Admira – Mattersburg | 1:0 (kon.) |
Tomsk – Ural | 1:1 (kon.) | | | Samara – Machačkala | 2:1 (kon.) | | | Lok. Moskva – Arsenal Tula | 1:1 (kon.) |
Groznyj – Orenburg | 2:1 (kon.) |
Arka – Piast Gliwice | 1:2 (kon.) | | | Wisła Pł. – Wisla Krakov | 2:3 (kon.) | | | Legia – Gdańsk | 3:0 (kon.) |
konec
FK Achmat Groznyj
2:1
(1:0)
FK Orenburg
53
|
Máme zde další žlutou kartu zápasu, tentokrát ji za faul loktem inkasuje domácí Roshi.
|
|
42
|
Oyewole zajel tvrdě do Balaj, celá situace neunikla poblíž stojícímu rozhodčímu, který okamžitě tasí žlutou kartu.
|
|
27
|
Vasijev inkasuje žlutou kartu za faul zezadu, který možná přišel z lehké frustrace.
|
|
17
|
První žlutou kartu vidí za faul zezadu Semjonov, hosté navíc budou zahrávat volný přímý kop ze zhruba dvaceti metrů.
|
Branky:
25. Balaj (Roshi), 86. Lebeděnko (Ucijev) – 90+3. Georgiev
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:18.
Rozhodčí:
Diváci:
Karty: 17. Semjonov (GRZ), 53. Roshi (GRZ) – 27. Vasijev (ORE), 42. Oyewole (ORE)
Neproměněná penalta: 66. Balaj (GRZ), brankář Gutor zneškodnil
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:18.
FK Achmat Groznyj:
Gorodov – Ángel, Mohammadi, Semjonov (75. Rodolfo), Ucijev – Kuzjajev, Ivanov – Roshi (76. Torje), Grozav (63. Lebeděnko), Píriz – Balaj.
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Rodolfo, Bryzgalov, Plijev, Ch. Kadyrov, Ken, Sadajev, Mbengue, Mirzov, Lebeděnko, Torje.
Trenér:
FK Orenburg: Gutor – Andrejev, Malych, Vasijev, Oyewole – Georgiev, Afonin – Jefremov (60. Koronov), Něchajčik (73. Batov), Poměrko (83. Šogenov) – Děľkin.
Náhradníci: Ruděnko, Abakumov – Žunić, Bamba, Brejev, Koronov, Kacapalov, Batov, Šogenov.
Trenér:
Náhradníci: Godzjur, Gudijev – Rodolfo, Bryzgalov, Plijev, Ch. Kadyrov, Ken, Sadajev, Mbengue, Mirzov, Lebeděnko, Torje.
Trenér:
FK Orenburg: Gutor – Andrejev, Malych, Vasijev, Oyewole – Georgiev, Afonin – Jefremov (60. Koronov), Něchajčik (73. Batov), Poměrko (83. Šogenov) – Děľkin.
Náhradníci: Ruděnko, Abakumov – Žunić, Bamba, Brejev, Koronov, Kacapalov, Batov, Šogenov.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Michal Janoštík