Buffalo – Carolina 2:0 (kon.) | NY Islanders – NY Rangers 3:2 (po pr.) | Montreal – Boston 4:3 (kon.)
Nashville – Columbus 2:3 (po pr.) | Chicago – Detroit 6:1 (kon.) | Dallas – Florida 2:1 (1:0 po s.n.)
Colorado – Minnesota 2:0 (kon.) | Edmonton – Anaheim 2:1 (kon.) | Ottawa – Toronto 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:0)
Dallas Stars
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)
Florida Panthers
Středa 05.10.2016, 02:30 • American Airlines Center, Dallas • Příprava NHL

V samostatných nájezdech zvítězil tým Dallas Stars.

Jediným úspěšným střelcem byl domácí DENIS GURIANOV, jenž tak zařídil vítězství Dallasu.

55:32
    Florida bude hrát znova ve čtyřech. Aaron Ekblad (FLA) přidržel Roussela, a dostává tak dvě minuty.
    54:52 EAVES - 1:1

54:52
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars využívají přesilovou hru, a vyrovnávají tak stav utkání! Jamie Benn nahrál do střely PATRICKU EAVESOVI, jenž s pomocí teče bránícího hráče dostal puk za záda Reimera. Asistence: Jamie Benn, Jordie Benn.

53:13
    Jakub Kindl (FLA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, a Dallas si tak zahraje další přesilovou hru.

42:29
    Florida právě vstřelila branku!
    A jsou to hosté z Floridy, jenž se dostávají do vedení. McKegg se v útočné třetině dostal do zakončení a Niemi jeho pokus jen vyrazil, čehož využil PAUL THOMPSON, který už dopravil puk do brány Dallasu. Asistence: Greg McKegg, Mark Pysyk.

41:57
    Sceviour mohl otevřít skóre tohoto utkání, jenže bývalý útočník Dallasu trefil pouze tyč domácí klece!

37:23
    Dallas jde do tří! Jordie Benn (DAL) si odsedí dvě minuty za podražení, a Florida si tak zahraje hodně dlouhou přesilovku proti třem.

36:52
    Tak Coleu Ullymu (DAL) se zřejmě na trestné zalíbilo, protože chvíli po svém návratu znova podrazil jednoho z floridských, a tak opět odchází na dvě minuty posedět na trestnou lavici.

34:32
    Cole Ully (DAL) však podrazil Petrovice, a tak dostává dvě minuty, čímž tak ukončuje přesilovku Dallasu.

34:03
    Colton Sceviour (FLA) hákoval jednoho z domácích hráčů, a posedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

30:00
    Dallas si zahraje svou druhou přesilovou hru, když je na dvě minuty za podražení vyloučen Dryden Hunt (FLA).

00:54
    Dallas si velmi rychle zahraje přesilovou hru, protože Jussi Jokinen (FLA) záhákoval Klingberga, a odsedí si tak dvě minuty na trestné.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 55. Eaves (Ja. Benn, Jo. Benn), rozh. náj. Gurianov – 43. Thompson (McKegg, Pysyk)