Jihlava – Ústí n/L 5:1 (kon.) | Třebíč – Frýdek-M. 0:5 (kon.) | Most – Kadaň 3:2 (kon.)
Litoměřice – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Havířov – Motor ČB 1:2 (kon.) | Kladno – Prostějov 3:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
HC Frýdek-Místek
Středa 05.10.2016, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 12. kolo

57:33
    Vyloučen hráč číslo 81 David Cienciala (FRM) na dvě minuty – sekání. Cienciala přesekl svému jmenovci Davidu Dolníčkovi hůl.

53:21
    Vyloučen hráč Jan Sonnek (FRM) na dvě minuty – podražení.

47:50
    Po snaze domácích vstřelit gól se hra dostala za záda Šimbocha, kde se do konfliktu po krosčeku Zahradníčka (FRM) se dostal třebíčský Čejka. Vyloučen hráč Jan Zdráhal (FRM) na dvě minuty – krosček.

44:27
    Vyloučen hráč číslo 88 Milan Přibyl (TRE) na dvě minuty – vysoká hůl.

38:48
    Vyloučen hráč číslo 34 Jan Zdráhal (TRE) na dvě minuty – držení protihráče.

31:07
    Vyloučen hráč David Cienciala (FRM) na dvě minuty – hákování.

27:56
    Vyloučen hráč číslo 10 Petr Kanko (FRM) na dvě minuty – sekání.

27:05
    Třebíč si početní výhodu příliš dlouho neužila. Lojek (TRE) si jde sednout na trestnou lavici na dvě minuty – sekání.

26:29
    Paták udělal chybu před Jekelem, ten musel chytit puk, který mu utekl z hole, nicméně si Paták následně vynutil faul a na trestnou lavici míří Luka (FRM) na dvě minuty – sekání.

20:53
    Vyloučen hráč číslo 10 David Dolníček (TRE) na dvě minuty – hákování.

15:46
    Vyloučen hráč číslo 51 Jan Wasserbauer (TRE) na dvě minuty – sekání.

12:11
    Třebíč čarovala v bezprostřední blízkosti Šimbochovy branky, kterému se hosté dokázali ubránit jen za cenu faulu Tomáše Káni (FRM), který byl vyloučen na dvě minuty – podražení.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 11. Adámek (L. Doudera), 17. Jank (Luka), 23. M. Kovařčík (Jašek, Miloš Roman), 29. Michal Roman (Daneček, Jašek), 52. O. Kovařčík (M. Kovařčík, R. Meidl)

SK Horácká Slavia Třebíč: Jekel (D. Svoboda) – Lojek, J. Zdráhal, Niko, Bartejs, F. Král, Čejka, Schejbal, Přibyl – Kristl, Dolníček, R. Erat – Psota, T. Havránek, Kusko – Novák, Huňa, Jan Wasserbauer – Paták, Juráň, Všetečka.
    HC Frýdek-Místek: Šimboch (Daneček) – L. Doudera, Jank, Matyáš, Michal Roman, Zahradníček, Jeník, Adámek – Cienciala, Jašek, Luka – Miloš Roman, Kanko, Christov – O. Kovařčík, M. Kovařčík, R. Meidl – Sonnek, T. Káňa, Samiec.

Rozhodčí: Sýkora – Reich, Měkýš.