Kadaň – Litoměřice | 0:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Most | 2:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Třebíč | 4:1 (kon.) |
Přerov – Jihlava | 2:1 (kon.) | | | Motor ČB – Kladno | 3:1 (kon.) | | | Havířov – Benátky n/J | 2:5 (kon.) |
Prostějov – Slavia | 13:0 (kon.) |
Chabarovsk – Soči | 3:2 (kon.) | | | Vladivostok – Spartak Moskva | 6:3 (kon.) | | | Kunlun – N.Novgorod | 2:4 (kon.) |
Novosibirsk – Novokuzněck | 3:2 (po pr.) | | | Ufa – Čeljabinsk | 2:1 (kon.) | | | Minsk – Dynamo Moskva | 2:0 (kon.) |
Petrohrad – Jokerit | 6:0 (kon.) | | | Záhřeb – Čerepovec | 7:3 (kon.) |
Innsbruck – Znojmo | 2:3 (0:2 po s.n.) |
Šumperk – Opava | 2:0 (kon.) | | | Technika Brno – Nový Jičín | 3:1 (kon.) | | | Poruba 2011 – SHK Hodonín | 4:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Nymburk | 3:1 (kon.) | | | Kolín – Mor. Budějovice | 1:2 (po pr.) | | | Vsetín – Kopřivnice | 5:3 (kon.) |
Bílina – Sokolov | 4:3 (kon.) | | | David Servis – Pelhřimov | 2:4 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Písek | 1:4 (kon.) |
Tábor – Žďár n/S | 3:2 (kon.) | | | Děčín – Klášterec nO | 4:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Řisuty | 6:1 (kon.) |
Kobra – Jablonec n/N | 6:4 (kon.) |
Česko – Norsko | 6:1 (kon.) |
Kladno – HC Litvínov | 8:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Pardubice | 2:3 (nedohr.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 5:4 (kon.) |
Písek – Mladá Boleslav | 1:9 (kon.) | | | Liberec – Havlíčkův Brod | 5:2 (kon.) | | | Sparta – K. Vary | 0:2 (kon.) |
Vsetín – Jihlava | 3:5 (kon.) | | | Havířov – Kometa Brno | 5:0 (kon.) | | | Zlín – Vítkovice | 1:2 (kon.) |
Letňany – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Kolín – Č. Budějovice | 5:2 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 7:2 (kon.) |
Jihlava – Slavia | 6:1 (kon.) | | | Olomouc – HC Litvínov | 2:8 (kon.) | | | Kometa Brno – Kladno | 10:3 (kon.) |
Zlín – Chomutov | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Mladá Boleslav – Mountfield HK | 3:2 (kon.) | | | Třinec – Sparta | 4:2 (kon.) |
Liberec – Pardubice | 6:1 (kon.) | | | Vítkovice – Č. Budějovice | 2:5 (kon.) | | | K. Vary – HC Plzeň | 8:2 (kon.) |
HK MD Šumperk – Třinec | 1:4 (kon.) |
Toronto – Detroit | 1:2 (kon.) | | | Carolina – Washington | 3:2 (3:2 po s.n.) | | | Ottawa – Buffalo | 2:4 (kon.) |
Arizona – San Jose | 3:1 (kon.) | | | Los Angeles – Dallas | 3:6 (kon.) | | | Pittsburgh – Columbus | 3:5 (kon.) |
Boston – Philadelphia | 1:0 (po pr.) |
Cheb – Mar.Lázně | 9:4 (kon.) | | | Č. Lípa – Gepardi Jablonec | 4:5 (kon.) | | | Roudnice – Louny | 11:1 (kon.) |
Králův Dvůr – Jesenice | 3:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Vlašim | 5:6 (kon.) | | | Příbram – Černošice | 3:2 (kon.) |
Strakonice – Humpolec | 2:5 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Žirovnice | 6:3 (kon.) | | | HC Baník Sokolov B – Čerti Ostrov | 0:0 (zruš.) |
Boskovice – VHK ROBE Vsetín B | 9:4 (kon.) | | | Rosice – Uh.Ostroh | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Břeclav | 5:0 (kon.) |
Velká Bíteš – Blansko | 4:1 (kon.) | | | Krnov – Nový Jičín B | 7:4 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Studénka | 3:8 (kon.) |
Orlová – Rožnov p. R. | 7:1 (kon.) | | | Rakovník – Slaný | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Vel. Meziříčí – Uh. Hradiště | 8:3 (kon.) |
Bohumín – H. Benešov | 0:0 (17:30) | | | V.Popovice – Mělník | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Letňany – Lomnice n/P | 10:5 (kon.) |
Studénka Sledge – SOHO Olomouc | 6:1 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary | 1:2 (kon.) | | | Č.Budějovice – Litvínov | 3:1 (kon.) |
Zlín sledge – SHK Mustangové | 9:2 (kon.) |
Paneuropa – Engineers Prague | 3:4 (kon.) |
konec
Rytíři Kladno
8:2
(3:0, 3:2, 2:0)
HC Litvínov
50:50
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Müller – 2 min., krosček).
|
|
44:47
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Stůj – 2 min., podražení).
|
|
42:47
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Svoboda – 2 min., podražení).
|
|
39:38
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Nídl – 2 min., hrubost).
|
|
29:59
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (O. Bláha – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
28:02
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Ineman – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
24:58
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Filip – 2 min., držení protihráče).
|
|
24:47
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Pejsar – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
20:59
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Husarik – 2 min., držení protihráče).
|
|
20:18
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Veber – 2 min., hákování).
|
|
19:18
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Kordule – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
18:26
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Vopat – 2 min., sekání).
|
|
14:20
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Žižka – 2 min., hákování).
|
|
10:45
|
Vyloučení v týmu HC Litvínov (Vopat – 2 min., podražení).
|
|
07:37
|
Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Svoboda – 2 min., napadení).
|
Branky a nahrávky:
2. Bláha (Bláha, Filip), 11. Svoboda (Haspeklo), 20. Filip (Zich, Veber), 23. Filip (Bláha), 24. Svoboda (Rendla), 40. Penc (Husarik), 51. Bláha (Bláha, Březina), 55. Penc (Husarik) – 35. Nídl (Vopat, Myšák), 37. Jurka (Nídl, Vopat)
Rozhodčí: Velčovský – Štofa, Beneš
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Altrichter (Jiroušek) – Veber, Zich, Šmatlák, Haspeklo, Kryll, Müller – Penc, Březina, Svoboda, Stůj, Kovacs, M. Bláha, O. Bláha, Husarik, Rendla, Jelínek, Filip, Kouba
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Kožnar (Pejsar) – Žižka, Havlík, Bártek, Myšák, Černohorský, Jurka – Jouza, Ineman, Bartoš, Nídl, Vopat, Arnold, Dufek, Kordule, Svoboda, Pavlíček, Pech
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov: Kožnar (Pejsar) – Žižka, Havlík, Bártek, Myšák, Černohorský, Jurka – Jouza, Ineman, Bartoš, Nídl, Vopat, Arnold, Dufek, Kordule, Svoboda, Pavlíček, Pech
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Velčovský – Štofa, Beneš
Diváci:
Marek Landa