Chomutov – Sparta 3:4 (po pr.) | HC Litvínov – HC Plzeň 4:5 (po pr.) | Vsetín – Vítkovice 4:3 (kon.)
Warriors Brno – Poruba 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Mountfield HK 4:3 (kon.) | Jihlava – Liberec 4:3 (kon.)
PZ Kladno – K. Vary 5:4 (kon.) | Letňany – Kladno 1:5 (kon.) | Mladá Boleslav – Tábor 8:3 (kon.)
Kometa Brno – Slavia 3:2 (1:0 po s.n.) | Ústí n/L – Kobra 4:2 (kon.) | Č. Budějovice – Pardubice 2:3 (kon.)
Olomouc – Třinec 3:9 (kon.) | Havířov – Přerov 3:2 (po pr.)
SKLH Žďár nad Sázavou
4:3 (3:3, 1:0, 0:0)
Mountfield HK
Čtvrtek 17.11.2016, 14:45 • Bouchalky • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 17. kolo

Ve třetí třetině si Žďár udržel jednogólové vedení ze druhé třetiny a po výhře 4:3 si připisuje do tabulky veledůležité tři body. (16:58:34)

59:54
    Po Pytlíkově střele na prázdnou bránu zazvonila tyčka.

59:03
    Vacek je na střídačce a hosté zkouší hru v šesti.

58:44
    Bude se vhazovat před Nedvědem.

58:44
    Mountfield si bere oddechový čas.

57:58

57:34
    K další střele se dostali domácí, ale Vacek opět bezchybný.

56:44
    S Poizlovou střelou z pravého kruhu si dobře poradil Vacek a schoval puk do výstroje.

56:19
    Domácí jsou kompletní a čeká je minutu a půl dlouhá přesilovka.

55:58
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janoušek – 2 min., držení protihráče).

54:17
    Domácí vyhodili, ale Hradec se okamžitě ujal kotouče a přenesli hru opět před Nedvěda.

52:52
    Hradec už kombinuje v útočném pásmu.

51:52
    Bude následovat pětiminutová přesilovka v podání Mountfieldu.

51:15
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Gergel – osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení).

50:34
    Střelu od modré si v klidu pohlídal Vacek.

50:03
    Myškova střela od modré letěla mimo Nedvědovu bránu. Bude následovat vhazování v útočném pásmu Mountfieldu.

47:47
    Střela Boštíka od modré letěla nad bránu Vacka.

46:15
    Ke střele se z otočky dostal Jušta, ale netrefil bránu.

45:11
    Plameny vyhazují na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před Nedvědem.

43:38
    Do většího tlaku na malou chvíli dostali domácí hráči svého soupeře, ale puk dál jak na brankoviště nedostali.

41:43
    Střela Malenovského z levého kruhu letěla mimo Nedvědovu bránu.

40:07
    Zakázané uvolnění na domácí straně. Bude se vhazovat před Nedvědem.

40:01

Ve druhé třetině se prosadili pouze domácí a to konkrétně Pytlík, který pěknou střelou poslal Plameny do vedení 4:3. Druhé dějství odstartuje zhruba od 16:22.

40:00

39:08
    Hradec teď na malou chvíli zamkl domácí v jejich obranném pásmu, ale žádnou šanci si z toho vytvořit nedokázal.

38:00
    Do konce druhé části zbývají dvě minuty.

36:51
    Klodner mohl zakončovat do poloodkryté brány, jenže napálil kotouč nad bránou.

36:03

36:02
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Junek – 2 min., příliš mnoho hráčů).

35:58
    Ke střele před brankovištěm se dostal Muller, ale tu si v klidu pohlídal Nedvěd.

34:03
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Klodner – 2 min., nedovolené bránění).

33:56
    Jeden z domácích se dostal do celkem solidní šance skórovat, ale napálil puk pouze do Vacka.

33:19
    Hosté nahodili puk na Nedvěda, který ho raději přikryl v lapačce a přerušil hru.

32:03
    Se střelou od modré si poradil v klidu Vacek.

31:47
    Trejbal prověřil z levého kruhu Vackovu pozornost.

30:58
    Junkovu střelu od modré zblokovali domácí hráči mimo svojí trajektorii.

29:07
    Hra se momentálně přelívá z jedné strany na druhou a žádný si netvoří nějakou výraznější šanci.

27:27
    Pěknou individuální šanci teď předvedl domácí Vlk, když se šikovně prokličkoval až před Vacka a dostal se ke střele. Tou ho už, ale nepřekonal.

24:50
    Žďár právě vstřelil branku!

Žďár jde do vedení. Na modré čáře se dostal ke kotouči JAROMÍR PYTLÍK, který parádní střelou z levého kruhu vymetl horní růžek Vackovi brány. Asistence: Jiří Puczek

23:48
    Ke střele se dostal ne levém kruhu Janda, ale ta letěla mimo.

23:20
    Se střelou z levého kruhu si poradil na druhé straně chytající gólman a to domácí Nedvěd.

22:02
    Střelu od modré pokryl Vacek v lapačce.

20:40
    Do úniku sem málem dostal Pytlík, ale u kotouče byl rychleji hostující gólman a šanci mu tak zmařil.

20:01

První třetina byla dost divoká. Nejprve se dostaly do vedení 2:0 Plameny, jenže Hradec stihl třemi góly otočit utkání ve svůj prospěch a malou chvíli vedl 2:3. Jenže Žďár stihl ještě do konce první třetiny opět vstřelit branku a vyrovnal na 3:3.

20:00

19:22

Plameny v krátkém sledu hned srovnávají a to ve vlastním oslabení. Po pěkné individuální šanci se prosadil MICHAL TREJBAL.Asistence: Jakub Černohorský

19:10
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Puczek – 2 min., sekání).

18:06
    Hradec právě vstřelil branku!

Hradec otáčí stav utkání v svůj prospěch. Dva na jednoho ujel Poppel s VOJTĚCHEM SÍLOU, když se po střele z pravého kruhu prosadil právě druhý jmenovaný. Asistence: Petr Poppel

17:58
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Junek – 2 min., podražení).

16:11
    Do malé šance se teď dostali hosté, ale Nedvěd si s jednoduchou střelou v pohodě poradil.

15:14
    Střelu jednoho z hradeckých v klidu přikryl Nedvěd v lapačce.

14:29

13:55
    Pytlíkova střela od modré letěla mimo hostující branku.

12:44
    Žďár se už usadil v útočném pásmu a kombinuje.

12:29
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janoušek – 2 min., podražení).

11:51
    Se střelou od modré si v klidu poradil Nedvěd. Bude se vhazovat po jeho levici.

10:23

Hradec během chvilky hned srovnává a to v přesilové hře. Od modré čáry vystřelil Naar, jehož střelu stihl přímo do brány tečovat MARTIN JANDA. Asistence: Jakub Naar, Martin Nedomlel

09:16
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Novotný – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Vlk.

08:22

Hradec snižuje. Z prostoru před brankovištěm dorazil puk do odkryté brány JAN JUŠTA. Asistence: Šimon Junek

08:03
    Do slibné šance se dostali hosté, ale v poslední fázi si špatně předali kotouč a ze šance tak nic nebylo.

07:41

07:10
    Střela Popella z mezikruží letěla mimo domácí branku.

06:04
    Hradec se na chvíli usadil v útočném pásmu, ale co nevidět se puku ujali domácí a vyhodili ho na druhou stranu.

05:41
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Poizl – 2 min., faul kolenem).

05:23
    Do další slibné šance se hnali domácí, ale tentokrát ji využít nedokázali. Stav je tak stále 2:0.

03:49

Plameny odskakují už na dvoubrankové vedení. Černohorský našel nahrávkou JIŘÍHO PUCZKA, který pěknou střelou překonal brankáře hostů. Asistence: Jakub Černohorský, Jaromír Pytlík

03:45
    Hradec vyhodil na zakázané uvolnění. Bude se vhazovat před brankářem hostů.

02:47
    Ke střele se mohl mezi kruhy dostat Černohorský, ale jeho střela letěla mimo hostující branku.

01:12

Po pěkné individuální šanci se prosazuje z mezikruží JAROMÍR PYTLÍK. Asistence: Jiří Puczek

00:39
    Do prvního útoku v zápase se ženou domácí Plameny.

00:01

SKLH Žďár nad Sázavou: Nedvěd (Novotný) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák, Tomín – Jindra, Vlk, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Puczek, Gergel, Hromádka

Mountfield HK: Vacek (Sajdl) – Řehák, Junek, Naar, Janoušek, Perička, Myška, Bieniek – Soukup, Nedomlel, Kašpar, Síla, Müller, Jušta, Záliš, Janda, Poppel

Rozhodčí: Ondráček – Jeletz, Kuřítko.

(4. místo, 30. bodů, 67:57)

Plameny cestovaly na poslední utkání do Mladé Boleslavi. V prvním dějství dal každý tým po jednom gólu – za domácí se prosadil nejprve Závora a vyrovnání zařídil za hosty Gergel. Po 1 tř. tedy stav 1:1. Druhá třetina vyšla lépe domácím, když se dostali do dvoubrankového vedení díky trefě Dobši a Mouchy. Po 2tř. stav – 3:1. Ta třetí zas byla naopak lepší v podání hostů. Nejprve za Plameny snížil Jindra a po něm vyrovnal na 4:4 Gergel, který se trefil podruhé v utkání. Šlo se do prodloužení. V něm se ve druhé minutě trefil hostující Puczek, který tak vystřelil Žďáru druhý bod do tabulky. Konečný stav tak vyzněl příznivěji pro Žďár, který vyhrál 4:5pp.

(3. místo, 31. bodů, 63:34)

Hradec svoje poslední utkání odehrál doma proti jihlavské Dukle. Po první třetině byl zápas nerozhodný 0:0. V té druhé padl první a také poslední gól zápasu. Ten vstřelila hostující Dukla, když se prosadil Chlubna, který tak poslal hosty do vedení 0:1. Ve třetí třetině domácí nedokázali ani vyrovnat a tak si Jihlava odvezla na Vysočinu všechny tři body po těsné výhře 0:1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:45.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 2. Pytlík (Puczek), 4. Puczek (Černohorský, Pytlík), 20. Trejbal (Černohorský), 25. Pytlík (Puczek) – 9. Jušta (Junek), 11. Janda (Naar, Nedomlel), 19. Síla (Poppel)

Rozhodčí: Ondráček – Jeletz, Kuřítko