Liberec – Zlín | 4:2 (kon.) |
Most – Havířov | 2:4 (kon.) | | | Třebíč – Kladno | 4:6 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 3:2 (po pr.) |
Přerov – Litoměřice | 2:3 (po pr.) | | | Ústí n/L – Prostějov | 1:6 (kon.) | | | Frýdek-M. – Motor ČB | 5:0 (kon.) |
Kadaň – Benátky n/J | 3:4 (kon.) |
Boston – Detroit | 4:3 (po pr.) | | | New Jersey – Los Angeles | 1:3 (kon.) | | | NY Islanders – Columbus | 4:2 (kon.) |
Pittsburgh – St. Louis | 0:3 (kon.) | | | Montreal – Calgary | 5:1 (kon.) | | | Ottawa – Washington | 3:0 (kon.) |
Winnipeg – San Jose | 3:4 (kon.) | | | Nashville – Buffalo | 4:5 (po pr.) | | | Chicago – Tampa | 2:5 (kon.) |
Dallas – Minnesota | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Toljatti – Omsk | 3:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Čeljabinsk | 1:3 (kon.) | | | Kazaň – Novosibirsk | 1:2 (po pr.) |
Nižněkamsk – Novokuzněck | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | N.Novgorod – CSKA Moskva | 1:3 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Ufa | 6:2 (kon.) |
Viťaz – Magnitogorsk | 3:2 (kon.) | | | Soči – Čerepovec | 2:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Petrohrad | 1:2 (kon.) |
Vsetín – Opava | 6:2 (kon.) | | | Technika Brno – Kopřivnice | 2:3 (kon.) | | | Šumperk – Val. Meziříčí | 10:2 (kon.) |
Mor. Budějovice – David Servis | 10:3 (kon.) | | | Žďár n/S – Písek | 7:2 (kon.) | | | Nymburk – Pelhřimov | 4:6 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec | 8:3 (kon.) | | | Tábor – Kolín | 2:1 (po pr.) | | | Řisuty – Bílina | 5:1 (kon.) |
Trutnov – Klášterec nO | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Jablonec n/N – Sokolov | 5:2 (kon.) | | | Kobra – Děčín | 7:0 (kon.) |
Klatovy – Vrchlabí | 5:6 (po pr.) |
Mladá Boleslav – Tábor | 6:1 (kon.) |
Skalica – Trnava | 3:0 (kon.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 5:4 (kon.) | | | Prešov – Spišská N. Ves | 7:2 (kon.) |
Detva – Michalovce | 1:4 (kon.) |
Hronov – Dvůr Králové n. L. | 2:11 (kon.) | | | Nový Bydžov – Náchod | 4:6 (kon.) | | | Jaroměř – Třebechovice p. O. | 5:2 (kon.) |
Nová Paka – HC Jičín | 8:2 (kon.) | | | Litomyšl – Chotěboř | 6:4 (kon.) | | | Hlinsko – Chrudim | 2:5 (kon.) |
Choceň – Česká Třebová | 2:3 (kon.) | | | Moravská Třebová – Světlá nS | 5:2 (kon.) |
Kadaň – HC Lovosice | 11:4 (kon.) |
Havířov – Přerov | 7:1 (kon.) |
konec
Hockey Club Moravské Budějovice 2019
10:3
(3:1, 2:2, 5:0)
HC David Servis Č. Budějovice
52:36
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (TomášHačecký – 2 min., podražení).
|
|
51:52
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Roman Mikeš – 2 min., držení protihráče).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Petr Škopek – 2 min., podražení).
|
|
39:27
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Marek Lupač – 2 min., hákování).
|
|
38:57
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Ondřej Šťáva – 2 min., krosček).
|
|
37:04
|
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Tomáš Hačecký – 2 min., podražení).
|
|
33:45
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Lukáš Chaloupka – 2 min., hákování).
|
|
19:51
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Petr Spáčil – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
|
|
18:23
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Lukáš Chaloupka – 2 min., krosček).
|
|
16:41
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Patrik Zaiml – 2 min., hákování).
|
|
05:49
|
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Milan Břečka – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
8. Havel (Mikeš, Nováček), 19. Lupač (Kruriš, Matějka), 20. Rytnauer (Havel, Horký), 29. Rytnauer (Kliment), 36. Peroutka (Matějka, Rytnauer), 42. Mikeš (Horký, Šťáva), 45. Polívka (Šťáva, Havel), 50. Polívka (Mikeš, Matějka), 51. Mikeš (Šťáva, Havel), 52. Krutiš (Matějka) – 4. Volf (Škopek, Zayml), 25. Bárta (Chaloupka, Ferebauer), 40. Bárta (Marek, Chaloupka)
Rozhodčí: Přemysl Skopal – Bc. Jan Kleprlík, Bc. Martin Čelechovský
Diváci:
Neproměněná penalta:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019:
Dusík (Dudáček) – Šťáva,Kovář, Sobotka, Kliment, Peroutka, Salát, Polívka – Havel, Mikeš, Nováček, Rytnauer, Krutiš, Horký, Lupač, Matějka, Šurý, Hačecký.
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
HC David Servis Č. Budějovice: Spáčil (Provazník) – Cikán, Chaloupka, Škopek, Babschuk, Břečka, Pessr, Žáček – Čanda, Ferebauer, Bárta, Sumerauer, Marek, Volf, Fleischman, Zayml.
Trenér: Rudolf Suchánek
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
HC David Servis Č. Budějovice: Spáčil (Provazník) – Cikán, Chaloupka, Škopek, Babschuk, Břečka, Pessr, Žáček – Čanda, Ferebauer, Bárta, Sumerauer, Marek, Volf, Fleischman, Zayml.
Trenér: Rudolf Suchánek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Přemysl Skopal – Bc. Jan Kleprlík, Bc. Martin Čelechovský
Diváci:
Jan Tesař