HC Litvínov – Letňany 6:2 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Sparta 10:2 (kon.)
Ústí n/L – K. Vary 4:5 (po pr.) | Kobra – Chomutov 0:3 (kon.) | Havířov – Zlín 0:2 (kon.)
Vítkovice – Jihlava 1:5 (kon.) | Poruba – Přerov 3:4 (po pr.) | PZ Kladno – Kladno 3:5 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 5:4 (kon.) | Slavia – Pardubice 1:3 (kon.)
HC Kometa Brno
3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 19.02.2017, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:09
    Bejnamín Vomáčka si pro svůj faul nemohl vybrat horší chvíli. Za brankou přidržel hůl svého soupeře a rozhodčí Dědek jej nekompromisně posílá na trestnou lavici.

43:50
    Marcel Virág přidržel Mlčakovu hůl v rohu a je vyloučen na dvě minuty za držení hole, přesilovka pro Kometu.

35:44
    Luboš Dospěl v souboji s Kučeříkem teatrálně spadl a od hlavního arbitra, Michala Dědka, získává dvou minutový trest za nafilmovaný pád. Hlavní sudí teď informuje o svém rozhodnutí trenéry obou mužstev.

31:23
    Jakub Malý zahákoval svého soupeře a bude si muset odsedět menší trest za hákování.

24:17
    Adam Popelka byl po své dorážce sražen, vzhledem k tomu, že píšťalka rozhodčího zůstala němá, tak se rozhodl vyřídit si účty sám a svého soupeře bodl špičkou své hole, za což získává trest na pět minut a do konce utkání. Pětiminutový trest odpyká Václav Rašovský.

17:24
    Zvýšenou aktivitu hostujících hráčů ukončil Jan Sedláček, jenž podrazil svého soupeře a bude si muset odsedět dvě minuty za podražení.

14:18
    Marcel Virág zcela zbytečně dohrál u vlastní střídačky jednoho z domácích a je potrestán dvouminutovým trestem za nedovolené bránění.

06:14
    Kapitán Komety, Dominick Vašíček sevřel kotouč v ruce a dostává dvě minuty za sevření.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 6. Sedláček J. (Hubáček, Rašovský), 17. Jedlička (Kučeřík, Meluzín), 58. Studený (Meluzín, Konečný) – 28. Adamec (Rychlovský), 35. Žůrek

HC Kometa Brno: Kašpar (Vystavěl) – Holemý, Sedláček T. "A", Kučeřík "A", Mlčák, Furch, Sedláček J., Studený – Popelka, Konečný, Hubáček, Meluzín, Jedlička, Malý, Kavický, Rašovský, Vašíček "C", Bartes
    Bílí Tygři Liberec: Zajíček (Čajan) – Kovář, Adamec, Hampl, Žůrek, Moc, Starý – Pray, Rychlovský "C", Dospěl "A", Janse, Nikolič "A", Liška, Drábek, Cikhart, Jiruš, Vomáčka, Strnad, Virág

Rozhodčí: Děděk – Vašíček, Čelechovský