Gruzie – Wales | 0:1 (kon.) | | | Rakousko – Srbsko | 3:2 (kon.) | | | Irsko – Moldavsko | 2:0 (kon.) |
Itálie – S. Makedonie | 1:1 (kon.) | | | Lichtenštejnsko – Izrael | 0:1 (kon.) | | | Španělsko – Albánie | 3:0 (kon.) |
Chorvatsko – Finsko | 1:1 (kon.) | | | Turecko – Island | 0:3 (kon.) | | | Kosovo – Ukrajina | 0:2 (kon.) |
Mali – Pobř. slonoviny | 0:0 (kon.) |
Bolívie – Brazílie | 0:0 (kon.) | | | Venezuela – Uruguay | 0:0 (kon.) | | | Kolumbie – Paraguay | 1:2 (kon.) |
Chile – Ekvádor | 2:1 (kon.) | | | Argentina – Peru | 0:0 (kon.) |
Japonsko – Nový Zéland | 2:1 (kon.) |
Rusko – Rakousko | 1:0 (kon.) | | | S. Makedonie – Srbsko | 0:2 (kon.) | | | Bulharsko – Kazachstán | 2:2 (kon.) |
Nizozemsko – Lotyšsko | 3:0 (kon.) | | | Polsko – Finsko | 3:3 (kon.) | | | Dánsko – Gruzie | 5:2 (kon.) |
Švýcarsko – Rumunsko | 0:2 (kon.) | | | Německo – Ázerbájdžán | 6:1 (kon.) | | | Belgie – Švédsko | 1:1 (kon.) |
Anglie – Skotsko | 3:1 (kon.) |
Česko – Polsko | 3:3 (kon.) |
Ostrava – Karviná | 1:1 (kon.) |
Ostrava – Příbram | 1:1 (2:4 po pen.) |
Lok. Košice – Podbrezová B | 2:1 (kon.) | | | Pohronie – Šamorín | 1:1 (kon.) |
Brno – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | BW Linz – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) |
konec
Švýcarsko
0:2
(0:1)
Rumunsko
88
|
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Puşcaş, přichází Tudorie.
|
|
78
|
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Hagi, přichází Screciu.
|
|
68
|
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Sow, přichází Itten.
|
|
67
|
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Bamert, přichází Grgic.
|
|
66
|
Střídání v týmu Rumunsko: ze hřiště odchází Burlacu, přichází Costache.
|
|
62
|
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Spielmann, přichází Joao De Oliveira.
|
Vojtěch Görög
Branky:
24. Dobre, 87. Cicâldău
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:13.
Rozhodčí: Kabakov G. (Bul)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 6:2. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 16:13.
Švýcarsko:
Kobel – Stettler, Bamert, Rhyner, Garcia – Lauper, Reugg – Oberlin, Sow, Spielmann – Ajeti.
Náhradníci: Baumann (B), De Oliveira, Grgič, Haas, Itten, Schmid, Zesiger.
Trenér:
Rumunsko: Radu – Manea, Nedelcearu, Pascanu, Radu – Cicaldau, Dulca – Dobre, Hagi, Burlacu – Puscas.
Náhradníci: Stoian (B), Balaure, Costache, Ghita, Screciu, Stefan, Tudorie.
Trenér:
Náhradníci: Baumann (B), De Oliveira, Grgič, Haas, Itten, Schmid, Zesiger.
Trenér:
Rumunsko: Radu – Manea, Nedelcearu, Pascanu, Radu – Cicaldau, Dulca – Dobre, Hagi, Burlacu – Puscas.
Náhradníci: Stoian (B), Balaure, Costache, Ghita, Screciu, Stefan, Tudorie.
Trenér:
Rozhodčí: Kabakov G. (Bul)
Diváci:
Daniel Bertók