Frölunda – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | Skellefteå – Bolzano 2:1 (kon.) | Zug – Něman Grodno 2:3 (po pr.)
TPS – Malmö Redhawks 1:2 (kon.) | IFK Helsinky – Tychy 2:1 (kon.) | Aalborg – Zürich 1:2 (kon.)
Bern – Cardiff 3:2 (kon.) | Salzburg – Växjö 4:3 (kon.)
Frölunda HC
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
spusu Vienna Capitals
Sobota 08.09.2018, 15:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Hokejová Liga mistrů • Skupina A

56:16
    Jenže přesilovka Indians trvala jen pár sekund, Joel Lundqvist (FRO) se provinil naprosto zbytečným nedovoleným bráněním.

56:00
    Že by poslední šance pro Indians na zvrácení vývoje zápasu? Kurt Davis (VIE) za sekání stráví příští dvě minuty na trestné lavici.

47:58
    Indians budou mít možnost vrátit se do zápasu v přesilové hře, Chris DeSousa (VIE) půjde pykat na dvě minuty za nedovolené bránění.

39:38
    Chay Genoway (FRO) vyprovokoval bitku s Peterem Schneiderem (VIE). Oba dostali pětiminutové tresty, domácí zadák ale navíc vyfasoval i osobní trest do konce zápasu!

36:51
    Domácí hráli v šesti, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Ryan Lasch (FRO).

25:49
    Clark (VIE) omylem vyhodil puk až mezi diváky, Indians si tak zahrají přesilovou hru.

14:30
    Dominic Hackl (VIE) se provinil hákováním, svou první přesilovku si nyní zahrají domácí.

09:28
    Vídeň bude hrát přesilovku pět na tři! Sigalet (FRO) jde pykat na dvě minuty za sekání.

07:47
    Chay Genoway (FRO) vyfasoval dvě minuty za držení, hosté si zahrají další přesilovou hru.

04:43
    Capitals si zahrají přesilovku, Mattias Nørstebø (FRO) půjde pykat na dvě minuty za krosček.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 58. Friberg (Sigalet, Lasch) – 10. Rotter (Holzapfel, Arniel), 24. Tessier (Arniel), 31. DeSousa (Schneider), 59. Rotter

Frölunda HC: Mattsson (Söderblom) – Genoway, Lindström, Sigalet, Gunnarsson, Ekbom, Nørstebø, Grönlund – Carlsson, Lundqvist, Lasch – Rosseli Olsen, Mustonen, Friberg – Söderlund, Nässén, Stålberg – Fjellström, Pathrik Westerholm, Pontus Westerholm.
    spusu Vienna Capitals: Lamoureux (Zimmermann) – Wall, Dorion, Hackl, Clark, Davis, Saari, Bauer – Tessier, Holzapfel, Arniel – Nödl, Vause, Rotter – DeSousa, Nissner, Schneider – Romig, Wukovits, Hartl.

Rozhodčí: Rantala, Nord – Löfgren, Nyqvist