Frölunda – Vienna Capitals 1:4 (kon.) | Skellefteå – Bolzano 2:1 (kon.) | Zug – Něman Grodno 2:3 (po pr.)
TPS – Malmö Redhawks 1:2 (kon.) | IFK Helsinky – Tychy 2:1 (kon.) | Aalborg – Zürich 1:2 (kon.)
Bern – Cardiff 3:2 (kon.) | Salzburg – Växjö 4:3 (kon.)
Frölunda HC
1:4 (0:1, 0:2, 1:1)
spusu Vienna Capitals
Sobota 08.09.2018, 15:00 • Frölundaborgs Isstadion, Göteborg • Hokejová Liga mistrů • Skupina A
    58:23 Rafael ROTTER - 1:4

58:23
    Vienna Capitals vstřelili branku!
    Zdá se, že drama se konat nebude, hosté přidávají pojišťovací čtvrtou trefu do prázdné branky. Od levého mantinelu touš dostal bekhendem do sítě RAFAEL ROTTER! Bez asistence.
    57:07 Max FRIBERG - 1:3

57:07
    Frölunda právě vstřelila branku!
    Je sníženo. Lasch vyzval ke střele Sigaleta, po jehož zakončení se k dorážce z bezprostřední blízkosti dostal MAX FRIBERG, který dostal kotouč za Lamoureuxova záda! Asistence: Jonathan Sigalet a Ryan Lasch.

56:48
    Hra je sice momentálně ve středním pásmu, Mattsson ale přesto upaluje na střídačku!

56:16
    Jenže přesilovka Indians trvala jen pár sekund, Joel Lundqvist (FRO) se provinil naprosto zbytečným nedovoleným bráněním.

56:00
    Že by poslední šance pro Indians na zvrácení vývoje zápasu? Kurt Davis (VIE) za sekání stráví příští dvě minuty na trestné lavici.

47:58
    Indians budou mít možnost vrátit se do zápasu v přesilové hře, Chris DeSousa (VIE) půjde pykat na dvě minuty za nedovolené bránění.

39:38
    Chay Genoway (FRO) vyprovokoval bitku s Peterem Schneiderem (VIE). Oba dostali pětiminutové tresty, domácí zadák ale navíc vyfasoval i osobní trest do konce zápasu!

36:51
    Domácí hráli v šesti, trest za příliš mnoho hráčů na ledě odpyká Ryan Lasch (FRO).
    30:52 Chris DESOUSA - 0:3

30:52
    Takový průběh zápasu asi čekal málokdo, dvojnásobný vítěz Ligy mistrů prohrává už 0:3! Schneiderovu přízemní střelu z pravého kruhu Mattsson vyrazil jen před sebe, kam si najel CHRIS DESOUSA a dorazil touš do sítě. Asistence: Peter Schneider.

25:49
    Clark (VIE) omylem vyhodil puk až mezi diváky, Indians si tak zahrají přesilovou hru.

24:30
    Peter Schneider mohl ještě navýšit náskok Capitals, jeho dělovka z pravého kruhu ale proletěla těsně nad!
    23:46 Kesley TESSIER - 0:2

23:46
    A už je to o dva góly! Domácí kapitán Joel Lundqvist katastrofálně rozehrál, čehož využil Jamie Arniel, po jehož bleskové protiakci KESLEY TESSIER uklidil kotouč za Mattssonova záda. Asistence: Jamie Arniel.

19:49
    Mattias Nørstebø měl obrovskou šanci na vyrovnání, jeho dělovku z pravého kruhu ale Lamoureux parádním semaforem zneškodnil!

14:30
    Dominic Hackl (VIE) se provinil hákováním, svou první přesilovku si nyní zahrají domácí.
    09:50 Rafael ROTTER - 0:1

09:50
    Hosté početní výhodu tři sekundy po návratu Genowaye na led využívají a ujímají se vedení. Holzapfel chytře našel v předbrankovém prostoru úplně volného RAFAELA ROTTERA, který se tváří v tvář Mattssonovi nemýlil. Asistence: Riley Holzapfel a Jamie Arniel.

09:28
    Vídeň bude hrát přesilovku pět na tři! Sigalet (FRO) jde pykat na dvě minuty za sekání.

07:47
    Chay Genoway (FRO) vyfasoval dvě minuty za držení, hosté si zahrají další přesilovou hru.

04:43
    Capitals si zahrají přesilovku, Mattias Nørstebø (FRO) půjde pykat na dvě minuty za krosček.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 58. Friberg (Sigalet, Lasch) – 10. Rotter (Holzapfel, Arniel), 24. Tessier (Arniel), 31. DeSousa (Schneider), 59. Rotter

Frölunda HC: Mattsson (Söderblom) – Genoway, Lindström, Sigalet, Gunnarsson, Ekbom, Nørstebø, Grönlund – Carlsson, Lundqvist, Lasch – Rosseli Olsen, Mustonen, Friberg – Söderlund, Nässén, Stålberg – Fjellström, Pathrik Westerholm, Pontus Westerholm.
    spusu Vienna Capitals: Lamoureux (Zimmermann) – Wall, Dorion, Hackl, Clark, Davis, Saari, Bauer – Tessier, Holzapfel, Arniel – Nödl, Vause, Rotter – DeSousa, Nissner, Schneider – Romig, Wukovits, Hartl.

Rozhodčí: Rantala, Nord – Löfgren, Nyqvist