Karviná – Olomouc 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Bohemians 1905 3:0 (kon.) | Opava – Příbram 5:0 (kon.)
Zlín – Sparta 1:0 (kon.)
FK Mladá Boleslav
3:0 (2:0)
Bohemians Praha 1905
Sobota 27.10.2018, 15:00 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • FORTUNA:LIGA • 13. kolo
    75. Adnan DŽAFIĆ - 3:0

75
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Do konce základní hrací doby sice zbývá odehrát ještě patnáct minut, už nyní si ale troufám tvrdit, že je o vítězi rozhodnuto. Přečíslení tří proti dvěma vyřešili domácí fantasticky, především pak Komličenko, který předal balon ADNANU DŽAFIĆOVI a ten šikovným obstřelem překonal marně se natahujícího Valeše.
    35. Nikolaj KOMLIČENKO - 2:0

35
    Domácí přestáli nebezpečně vypadající dlouhý aut soupeře, následnou protiakci navíc zvládli mistrně a zvyšují své vedení. Ladra roztáhl hru k nehlídanému Přikrylovi, po jehož přihrávce si ve vápně míč našel NIKOLAJ KOMLIČENKO a z bezprostřední blízkosti jej uklidil do sítě.
    6. Tomáš PŘIKRYL - 1:0

6
    Na vedoucí branku tohoto utkání jsme ve městě automobilů nemuseli čekat dlouho, domácí se prosazují už v šesté minutě. Neuvěřitelnou minelu předvedl rozehrávající brankář Valeš, jenž namazal Komličenkovi. Ten zachoval chladnou hlavu a přihrávkou před úplně prázdnou svatyni vyzval ke skórování TOMÁŠE PŘIKRYLA.

Vojtěch Tůma

Branky: 6. Přikryl (Komličenko), 35. Komličenko (Přikryl), 75. Džafić (Komličenko)

Karty:   9. Matějovský (MBL), 62. Džafić (MBL), 88. Mareš (MBL) – 60. Mašek (BOH), 77. Bederka (BOH)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 1:4. Rohy: 4:5.
    FK Mladá Boleslav: Šeda – Pauschek, Takács, Hůlka, Mareš – Hubínek, Matějovský (C) (67. Kateřiňák) – Konaté (46. Džafić), Přikryl, Ladra (85. Dan. Novák) – Komličenko.
    Náhradníci: Kamenár – Jaroslav Diviš, Kateřiňák, Chaluš, Dan. Novák, Křapka, Džafić.

Bohemians Praha 1905: Valeš – M. Dostál, Krch (C), Šmíd, Schumacher – Reiter, Bederka (80. Švec), F. Hašek, Vaníček (46. Mašek) – Záviška (58. Vodháněl), Yusuf Helal.
    Náhradníci: Fryšták – Švec, Jindřišek, Bartek, Vodháněl, Mašek.

Rozhodčí: Pavel Franěk – Pavel Vlasjuk, Lucie Ratajová