Olympia Radotín – Brozany 4:1 (kon.) | Vltavín – Převýšov 4:1 (kon.) | Králův Dvůr – Karlovy Vary 0:0 (3:4 po pen.)
Domažlice – Dobrovice 3:1 (kon.) | Litoměřicko – Štěchovice 2:1 (kon.) | Ústí n/O – Vyšehrad 0:1 (kon.)
Živanice – Písek 1:0 (kon.)
Loko Vltavín
4:1 (1:1)
SK Převýšov
Sobota 27.10.2018, 10:15 • Loko Vltavín, Praha-Holešovice • Česká fotbalová liga • 12. kolo

85
    Vltavín právě vstřelil branku!
    Pod tlakem hrající Převýšov inkasoval počtvrté a už je nad slunce jasné, že z hlavního města odjede s prázdnou. I ty nejmenší naděje východočeského klubu na bodový zisk definitivně pohřbil JAN ŠPAČEK.

53
    Rozjetý Vltavín odskakuje svému soupeři na rozdíl dvou tref! Podruhé během čtyř minut rozvlnil síť LUKÁŠ VESELÝ. To je snový úvod druhého poločasu pro celek z Holešovic.

49
    Ze své aktivity po návratu z kabin byli Pražané odměněni vedoucím gólem! Jednobrankový náskok vrátil svému týmu LUKÁŠ VESELÝ.

35
    Převýšov právě vstřelil branku!
    Herně se zlepšující Převýšov zaslouženě vyrovnává! Skulinu v soupeřově obraně našel PETR VESELKA.