Žižkov – Třinec 0:3 (kon.) | Vlašim – Chrudim 2:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 2:0 (kon.)
Brno – Vítkovice 4:1 (kon.)
FC Sellier & Bellot Vlašim
2:1 (0:0)
MFK Chrudim
Neděle 04.11.2018, 14:00 • Stadion v Kollárově ulici, Vlašim • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

A je tu konec dnešního utkání, které vypadalo ve druhém poločase na jasnou výhru Vlašimi. Ovšem po snížení se ze zápasu stalo ještě velké drama, ale domácím se nakonec povedlo náskok jedné braky uhlídat.

90+4

90+3
    Kučerova rána přímo na branku vyprášila rukavice Zímovi.

90+3
    Řezníček fauluje a domácí dostávají možnost rozehrát přímý kop.

90+2
    Bačkovský natahuje rozehrávku a je potrestán žlutou kartou.

89
    Žlutou kartu dostává Ladislav Janda (FC Sellier & Bellot Vlašim).

88
    Bačkovský si došel pro míč a opět se snaží uklidnit situaci.

87
    Chrudim si vytvořila silnou převahu a domácí se převážně musí bránit.

86
    Vašulín fauloval ve vápně a domácí získávají čas.

85
    Rohový kop pro hosty. Poslední minuty budou hodně dramatické a pro domácí náročné....

84
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Ondřej Kesner, přichází Petr Rybička.

83
    Janda vybojoval míč, ale následně jej ztratil. Ovšem jako správný kapitán dokázal Janda přerušit rodící se akci Chrudimi.

81
    Střídání v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim: ze hřiště odchází Youssouf Dao, přichází Filip Blecha.

81
    Froňkova nebezpečná střela a Bačkovský musel vytáhnout výborný zákrok a míč vyrazil!