Feirense – Tondela 2:4 (kon.) | Santa Clara – Sporting 1:2 (kon.) | Braga – Setúbal 2:1 (kon.)
CD Santa Clara
1:2 (1:0)
Sporting Lisabon
Neděle 04.11.2018, 18:30 • Estádio de São Miguel, Ponta Delgada • Portugalská Primeira Liga • 9. kolo

Co čeká týmy v dalším kole

Santa Clara

Guimaraes – Santa Clara NE 11.11.

Sporting Lisabon – Chaves NE 11.11 (20:37:59)

Jak se to projevilo v tabulce

Santa Clara

6. místo 4-2-3 17:14

2. místo 6-1-2 16:9

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 3:8. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 10:7.

Máme tu konec dnešního utkání po kterém si nakonec Sporting odváží z Azorských ostrovů všechny tři body, ale jejich výhra se nerodila vůbec lehce. Domácí po prvním poločase díky brance ZÉ MANUELA vedli. V 62. minutě přišlo vyrovnání díky proměněnému pokutovému kopu BASA DOSTA. Ihned poté byl za zatleskání rozhodčímu vyloučen domácí Viera. Od té doby se držel Sporting přilepený u vápna domácích a snažil se o další branku. Což se podařilo v 75. minutě po centru Cabrala na zadní tyč, kde se dostal k hlavičce MARCOS ACUŇA, který otočil vývoj utkání. V posledních minutách byly domácí blízko vyrovnání, ztečovaná střela Candého, ani dvě obrovské šance Rašída vyrovnání nepřinesli.