Mönchengladbach – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 2:1 (kon.)
Neděle 04.11.2018, 18:00 • OPEL Arena, Mohuč • Německá Bundesliga • 10. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:55:48)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 7:8.

Je konec. Mohuč dnes dokázala zvítězit 2:1 a připisuje si důležité tři body, které jí dostaly v tabulce víc nahoru.
    Už v 10. minutě se ocitl v šanci Jean-Philippe Mateta, který nastřelil břevno, ovšem už předtím se odmával ofsajd. Ve 25. minutě se už domácí útočník Jean-Philippe Mateta dočkal, když využil chyby hostujícího obránce a následně prostřelil Pavlenku mezi nohy. Ve 33. minutě si už Jiří Pavlenka připsal důležitý zákrok. Brémy se v první půli nedostali takřka do žádné větší šance.
    V 51. minutě vyslal Jean-Philippe Gbamin parádní střelu, která skončila přesně u pravé tyče a Mohuč vedla už 2:0. Následně se Brémy snažily a dočkaly se gólu v 78. minutě, když Johannes Eggestein prošel po pravé straně a následně poslal míč na Pizarra, který zakončil k pravé tyči.

90+4

90+4
    Obránce Mohuče odkopl balón na autové vhazování a Brémy tak mají ještě tuto možnost.

90+3
    A opět si domácí brankář poradil s centrem soupeře.

90+1
    Harnik se dostal ke hlavičce uvnitř vápna, ale Zentner chytil míč do rukou.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty navíc.

89
    Mohuč se zatím dobře brání a je blízko třem bodům.

88
    Brémy mají míč ve své moci, ale to pouze ve středu hrací plochy.

86
    Mohuč se snažili držet balón na polovině soupeře, ale to se jí moc dlouho nepovedlo.

85
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Alexandru Maxim.

84
    Mohuč se nyní dostala ke střele, ale ta letěla pouze nad bránu Brém.

83
    Následný roh sice nic nepřinesl, ale hosté zůstávají u míče a dostali soupeře pod velký tlak.

82
    Domácí brankář Robin Zentner nyní předvedl důležitý zákrok a Brémy získaly rohový kop.

81
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Robin Quaison, přichází Karim Onisiwo.

79
    Moisander podrazil Jeana-Paula Boëtiuse a uviděl žlutou kartu. Mohuč navíc získala volný kop z dobré pozice.
    78. Claudio PIZARRO - 2:1

78
    Werder právě vstřelil branku!
    Konec utkání bude ještě zajímavý, jelikož se Brémy přece jenom dočkaly branky! Johannes Eggestein se dostal do vápna po pravé straně a posléze poslal parádní přihrávku do malého vápna, kde byl včas CLAUDIO PIZARRO a ten snížil stav na 1:2. Asistence: Johannes Eggestein.

Michal Raška

Branky: 25. Mateta (Brosinski), 51. Gbamin (Brosinski) – 78. C. Pizarro (J. Eggestein)

Karty:   64. Bargfrede (BRM), 79. N. Moisander (BRM)

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Brosinski, Bell (C), Niakhaté, Aarón – Gbamin, Malong, Latza (85. Maxim) – Quaison (81. Onisiwo), Mateta (74. Ujah), Boëtius.
    Náhradníci: J. Huth – Bussmann, Hack, Maxim, Onisiwo, Öztunali, Ujah.

Werder Brémy: Pavlenka – Gebre Selassie, Veljković, N. Moisander, Augustinsson – M. Eggestein, Bargfrede (73. Harnik), Klaassen – Osako (56. C. Pizarro), M. Kruse (C), Kainz (56. J. Eggestein).
    Náhradníci: Plogmann – J. Eggestein, Friedl, Harnik, Langkamp, Şahin, C. Pizarro.

Rozhodčí: Guido Winkmann – Christian Bandurski, Arno Blos