Atlético – Girona 2:0 (kon.) | Espanyol – Getafe 1:1 (kon.) | Villarreal – Barcelona 4:4 (kon.)
Espanyol Barcelona
1:1 (0:0)
Getafe CF
Úterý 02.04.2019, 20:30 • RCDE Stadium, Cornellà de Llobregat • Španělská LaLiga • 30. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:25:04)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:14.

Je konec! Dnešní zápas skončil spravedlivou remízou 1:1. Hra byla v prvním poločase velice vyrovnaná a proto jsme byli svědky pouze jedné větší šance, kterou měl po půl hodině hry domácí útočník, ovšem ten Soriu nepřekonal.
    V 56. minutě se už domácí mohli radovat, jelikož se prosadil Iglesias. Ovšem v 72. minutě srovnal Angel a Getafe bylo lepším týmem. Nakonec mohl v nastaveném čase rozhodnout Naldo, ale ten těsně minul branku.

90+5

90+5
    Opět se dostali do zakončení Naldo, ale i tentokrát zakončil vedle.

90+4
    Domácí získali další rohový kop a to je pravděpodobně poslední šance rozhodnout toto utkání.
    90+3. Naldo zakončil pouze vedle pravé tyče.

90+3
    Naldo mohl rozhodnout, ale jeho hlavička po centru z levé strany skončila těsně vedle!

90+2
    Střela domácího hráče byla zblokována a následuje rohový kop pro Espanyol.

90+1
    Pokus Maty nebyl špatný, ale nakonec letěl pouze nad bránu Espanyolu.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

88
    Tentokrát přišel opět nedovolený zákrok z domácí strany a Getafe získalo volný kop z levé strany.

87
    Domácí se sice dostali nízkým centrem z pravé strany do vápna soupeře, ale obrana Getafe si se vším poradila.

85
    Hermoso je dalším potrestaným hráčem žlutou kartou a Ricardo De Burgos Bengoetxea jí dnes vytáhl už posedmé.

84
    Djené Dakonam v hlavičkovém souboji udeřil soupeře loktem a připsal si žlutou kartu.

83
    Následná rána z přímého kopu ovšem letěla hodně nad bránu Espanyolu a Diego López tak nemusel zasahovat.

82
    Naldo se navíc následně dopustil faulu, za který uviděl žlutou kartu a Getafe získalo přímý kop z dobré pozice.

81
    Hosté jsou po vyrovnávací brance aktivnějším týmem, který se snaží dostat dopředu.

Michal Raška

Branky: 56. Iglesias (H. Pérez) – 72. Ángel Rodríguez (J. Molina)

Karty:   33. Vilà (ESB), 54. Melendo (ESB), 82. Naldo (ESB), 85. Hermoso (ESB) – 22. Damián Suárez (GET), 79. Cristóforo (GET), 84. Dakonam (GET)

Espanyol Barcelona: Diego López – Rosales, Naldo, Hermoso, Vilà (C) – Darder, Roca (79. Puado), Melendo (68. Granero) – H. Pérez (74. Sergio García), Iglesias, Lej.
    Náhradníci: Roberto – Sergio García, Granero, Javi López, Álex López, López, Puado.

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam (C), Cabrera, Antunes – Foulquier (67. J. Molina), Maksimović, Cristóforo (80. Arambarri), Duro (67. Portillo) – Ángel Rodríguez, Jaime Mata.
    Náhradníci: Chichizola – Arambarri, Bruno González, J. Molina, Oliveira, Portillo, Sáiz.

Rozhodčí: Ricardo De Burgos Bengoetxea – Roberto Díaz Pérez, Jon Núñez Fernández

Diváci: 16 322