Antverpy – Genk 1:0 (kon.) | Cercle Brugge – Waregem 3:3 (kon.) | Mouscron – St.Gilloise 0:2 (kon.)
Waasland-Beveren – Kortrijk 2:3 (kon.)
Waasland-Beveren
2:3 (0:0)
KV Kortrijk
Úterý 02.04.2019, 20:30 • Freethiel Stadion, Beveren • Belgická liga • O Evropskou ligu

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (22:27:12)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 9:6. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 2:12.

A je konec. Domácí až v samotném závěru vítězí. V 59. minutě se hosté dostali do vedení 2:0, poté ale výrazně polevili a z toho domácí těžili. Po ukrutném snažení se v 83. minutě konečně dočkali snížení a v 92. minutě vyrovnání ! Celý stadion vybuchl radostí, ale ne na dlouho. V 93. minutě si vzal míč Koita a vymetl pavučiny v bráně. V úplném závěru dostal domácí hráč Ampomah červenou kartu, za drzost.

90+5
    90+4. Červená karta

90+4
    Červenou kartu dostává Nana Ampomah (Waasland-Beveren).

90+3
    Kortrijk právě vstřelil branku!
    No tomu říkám závěr!! Hosté se ihned po inkasované brance dostali dopředu. Na hranici vápna chvíli kombinovali poté to na sebe vzal ABOUBAKARY KOITA a vymetl levý roh branky.
    90+2. Franko ANDRIJAŠEVIĆ - 2:2

90+2
    Waasland právě vstřelil branku!
    A máme vyrovnáno ! Domácí se radují, střelec branky je FRANKO ANDRIJAŠEVIĆ.

90+1
    Žlutou kartu dostává Aleksandar Vukotić (Waasland-Beveren).

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Velká škoda, že to neskončilo v síti. Na přední tyč si seběhl Bizimana a svojí hlavičkou dal brankáři zabrat, i přesto jeho pokus chytil.

89
    Po přímém kopu je tu roh.

88
    Pro domácí je tu opět přímý kop. A další šance na vyrovnání !

88
    Žlutou kartu dostává Larry Azouni (KV Kortrijk).

84
    Domácí dostávají ještě naději na bod. Do konce základní hrací doby zbývá 5 minut, čas mají.
    83. Stefan MILOŠEVIČ - 1:2

83
    Tomu říkám gól! STEFAN MILOŠEVIČ skvěle zpracoval míč po autovém vhazování, poté předvedl jakési nůžky a obhodil tak celou obranu i brankáře samotného.

Gerard Filip

Branky: 83. Miloševič, 90+2. Andrijašević – 57. Hines-Ike, 59. Avenatti, 90+3. Koita

Karty:   39. Miloševič (WAS), 75. Bizimana (WAS), 90+1. Vukotić (WAS) – 6. Bruzzese (KRT), 22. Van der Bruggen (KRT), 88. Azouni (KRT)   90+4. Ampomah (WAS)

Waasland-Beveren: Roef – Boljević, Caufriez, Moren, Vukotić, Schryvers – L. Verstraete (61. Ampomah), Bizimana, Lulič (66. Jubitana) – Andrijašević, Miloševič.
    Náhradníci: Debaty – Massop, Jubitana, Keita, Gamboa, Ampomah, Foulon.

KV Kortrijk: Bruzzese – D'Haene, Kagelmacher, Hines-Ike (81. Rougeaux), Azouni – Lepoint (69. Kumordzi), Van der Bruggen – Stojanović (73. Koita), De Sart, Chevalier – Avenatti.
    Náhradníci: Pereira – Kumordzi, Koita, Rougeaux, Prez, Charisis, Golubović, Bacula.

Rozhodčí: J. Lardot – F. Lemaire, T. Lesceux