Paderborn – Hamburg 0:2 (kon.) | Augsburg – RB Lipsko 1:2 (po pr.)
SC Paderborn 07
0:2 (0:0)
Hamburger SV
Úterý 02.04.2019, 18:30 • Benteler Arena, Paderborn • Německý pohár • Čtvrtfinále

Hamburger SV vyhrává tento zápas díky dvěma brankám ve druhém poločase, a tak postupuje do dalšího kola. Paderborn naopak v poháru končí. (20:23:49)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 12:20.

90+3

90+2
    Domácí celek ještě vybojoval v nastaveném čase, ale hostující obrana se nenechala překonat. Ritterův centr byl hodně nepovedený.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    V poklidném tempu se utkání dohrává, hosté míří k postupu do dalšího kola Německého poháru.

87
    Paderborn se snaží tlačit do střeleckých pozic, hostující tým se nyní musí bránit aktivní hře soupeře.

86
    Žlutou kartu dostává Santos (Hamburger SV).

86
    Probíhá závěr zápasu, hostující celek drží míč daleko od své branky.

85
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Jatta, přichází Narey.

84
    Žlutou kartu dostává Vasiliadis (SC Paderborn 07).

84
    Podle všeho je hostující Jatta zraněný. Byl tvrdě faulován soupeřem.

82
    Ritter centroval před branku, kde domácí hráč tušil spoluhráče. Ti sem sice byli, ale také hostující beci, kteří balon dokázali získat.

80
    Domácí nic nevzdávají, bojují na útočné polovině a pokouší se hrát co nejaktivněji.

78
    Paderborn kombinuje na útočné polovině, snaží se vypracovat si výraznější šance, domácí však mají problémy s přesnější finální přihrávkou.

77
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Zolinski, přichází Hunemeier.

74
    Domácí celek se pokouší se zápasem něco udělat, z dobré pozice zakončoval Ritter. Jeho rána byla do středu branky, gólman si snadno dokázal poradit.

72
    Střídání v týmu Hamburger SV: ze hřiště odchází Lasogga, přichází Ozcan.

71
    Dvacet minut hry zbývá do konce poločasu a hostující celek udělal důležitý krok k výhře v tomto zápase, vede o dvě branky.